Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

RSform

28. kvě 2022 12:47 #146408
RSform od Honza85
Začátečník
Dobrý den, mam registrační formulář v RSForm. Hráči při registraci zadávají svůj email pod kterým se pak prihlasuji. 
www.kamosi-sportliga.sk/prihlasit-sa-do-kamosi-sportliga  
Teď jsem přidal do nabídky 4 hru a když se chce hráč zaregistrovat tak ho to nepustí pod stejným emailom. Zatím jsem to vyřešil, že mám tam napsáno, že se musí přihlásit pod novým emailom který ještě nepoužil na mich stránkách. Není to prakticky pro hráče že si musí kvůli tomu vytvořit nový email. Já na ten email pak posílám další informace v průběhu ligy. Můžete mi prosím poradit jak to rozumně vyřešit. 

29. kvě 2022 13:09 #146411
Odpověď od Rudolf
Joomla Expert
Tak jak jste vyřešil - druhý email.
Zapomněl jste na podstatné
- RSForm je napojen na registraci do Joomla! a jakmile se někdo zaregistruje, vytvoří se účet na Joomla!
- RSForm si při dalším běhu (placení, přihlášení, registraci...) kontroluje zda již existuje účet v Joomla a po přihlášení již nenabízí registraci do sportu, ale jen prodloužení členství (toto bylo doprogramováno na míru)

MiniJoomla! - www.minijoomla.org - eshop s rozšířením Joomla/VM
Email Manager - aplikace na správu šablon emailů pro VirtueMart
Easy Feeder - aplikace na generování XML/CSV feedů a napojení na ERP pro VM
PragueClassicconcert - portál pro prodej vstupenek na systému Joomla

Powered by Fórum