Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (Včera)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Joomlaportál byl aktualizován

17. kvě 2022 20:33 #146291
Odpověď od Cony
Moderátor
Ahoj, supr díky :)
Ještě při každé odpovědi se mi předškrtává "Upozorňování na email", ale to je asi nastavitelné v profilu...

17. kvě 2022 20:44 #146292
Odpověď od Linelabcz
Admin
Upozornění na email je nyní defaultně vypnuté, poděkování a historie postů při odpovědi v řešení.

17. kvě 2022 23:48 - 17. kvě 2022 23:52 #146295
Odpověď od Rudolf
Joomla Expert
- no jo Cony, máš pravdu, příspěvky mi zmizely :D
- nefunguje vyhledávání v příspěvcích, takže pokud někdo chce Gopay pro Phoca Cart nebo Synchronizaci s Fio Bankou, no tak najde konkurenční Platiti v článku, kteří to naprogramovali až po 3 letech později co my - to se ale časem spustí nebo?
- ta jsem asi nedopatřením (pro jistotu) vytvořil příspěvek o Rich Snippets pro Phoca Cart - prostě jsem ten starý nemohl najít a když nám ho ta Joomla schválila, bylo třeba informovat
- ale zase je nová sekce - CZ JED, kde budou rozšíření pěkně vedle sebe (tedy jen ty co jsou pro J4 - tady jsme opět v nevýhodě, protože ač jsme 1. největší výrobce rozšíření v ČR pro Joomla (kdo má asi 140 vlastních rozšíření pro Joomla?) - nepočítám Honzu, to je kapitola sama pro sebe - tak tam prostě bude nic moc od nás, minimálně tak rok, než to přeprogramujeme)

Nevadí to si sedne, zatím je to nové, neokoukané, musím si zvyknout na to kde co najdu, ale hlavně je to na J4.
 

MiniJoomla! - www.minijoomla.org - eshop s rozšířením Joomla/VM
Email Manager - aplikace na správu šablon emailů pro VirtueMart
Easy Feeder - aplikace na generování XML/CSV feedů a napojení na ERP pro VM
PragueClassicconcert - portál pro prodej vstupenek na systému Joomla

18. kvě 2022 00:05 #146296
Odpověď od Cony
Moderátor
CZ JED se mi taky jako nápad líbí 👍 Navíc založená na Phoca cart...

18. kvě 2022 00:06 - 18. kvě 2022 00:08 #146297
Odpověď od Cony
Moderátor
CZ JED se mi taky jako nápad líbí, navíc založená na Phoca cart...
Jen mi tu chybí smajlík pro palec nahoru :) Zkoušel jsem přidat do příspěvku UTF8 emoji, ale to pak nejde uložit.
Edit, aha tak jde,hodí to sice chybu, ale příspěvek je uložen i s emoji... Naopak při napsání klasického smajlíku je při zpětné editaci místo smajlíku chybějící obrázek...
Poděkovali: Bong

18. kvě 2022 00:44 #146298
Odpověď od Petra Procházková
Uživatel
Moc pěkný! Za mě snad jen mrkni na tabletu na šířku, tam nemá menu žádnej hover efekt a to tlačítko v tmavěmodrém headeru by asi mohlo být kontrastnější.

Ach jo... to se zas budu muset hecnout... :D až dodělám ty rozdělané 4, co jsou před mojí kobylou :) 

Powered by Fórum