Přihlásit se

Nefunkční přihlášení admin2

14. led 2022 18:16 #145552 od Martin70
Nefunkční přihlášení admin2 vytvořil uživatel Martin70
Ahoj.

Řeším s podporou Templateplazza nefunkčnost Mini Frontpage Pro na webu s Joomla 4 / Helix Ultimate 2.0.5. Chtěli přístup, tak jsem jim udělal nového Superusera, ale nejde se jim přihlásit, poslali mi toto video:
Odkaz

Netušíte někdo co je to to druhé Sign In? To souvisí s tím 1Password? Heslo jsem jim dal (předpokládám) správné, já se přihlásím bez problému. Akorát nerozumím tomu druhému přihlášení.

Díky.

Pro možnost přispívání do fóra se přihlaste.

14. led 2022 18:50 #145553 od Cony
Odpověď od Cony
Vypadá to na HTTP Authentikaci. Kdyby vyskočila už při otevření přihlašovací stránky, řekl bych, že ji máte nastavenou v .htaccess v adresáři /administrator. Takhle až po přihlášení to spíš vypadá na nějaký plugin v Joomle na zabezpečení administrace. Nemáte tam nějaký plugin na ochranu administrace heslem?

14. led 2022 18:59 #145554 od Martin70
Odpověď od Martin70
Ne, nic tam není. Mně to v první chvíli přišlo jako ochrana administrace v AdminTools, ale ty tam nejsou ani nebyly. Jen Akeeba BackUp.

Já teda s J4 začínám, tak nevím zda nemůže být něco přímo u Usera, kterého jsem ručně založil. Status je Enabled, Assigned.. je zakliknuto Super User, je Activated... Jinak nevím.

14. led 2022 20:01 #145555 od Cony
Odpověď od Cony
A hosting jaký? Už si nepamatuji u kterého, ale u některého hostingu jsem narazil na to, že měli zablokovaný přístup do administrace Joomly (Wordpressu apod.) při přístupu ze zahraničí nějakou takovouto dodatečnou ochranou.

14. led 2022 20:13 #145556 od Martin70
Odpověď od Martin70
Hosting je Active24.

15. led 2022 00:43 #145558 od Rudolf
Odpověď od Rudolf
Odkaz nefunguje

MiniJoomla! - www.minijoomla.org - eshop s rozšířením Joomla/VM
Email Manager - aplikace na správu šablon emailů pro VirtueMart
Easy Feeder - aplikace na generování XML/CSV feedů a napojení na ERP pro VM
PragueClassicconcert - portál pro prodej vstupenek na systému Joomla