Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Obnova poškozené služby

11. kvě 2021 13:58 #144307
Obnova poškozené služby od PS
Uživatel
Dobrý den,

jsem IT administrator v jedné firmě, kde používáme joomlu jako firemní intranet. Bohužel jsme měli havárii našeho serveru, kde běžela joomla a ta je nyní poškozená. Při vkládání nových údajů to hodí chybu:

500 - An error has occurred.

TableContact::store failed - Table '.\bitnami_joomla\jos_contact_details' is marked as crashed and should be repaired SQL=INSERT INTO `jos_contact_details` ( `id`,`name`,`alias`,`con_position`,`address`,`suburb`,`state`,`country`,`postcode`,`telephone`,`fax`,`misc`,`image`,`email_to`,`default_con`,`published`,`checked_out`,`checked_out_time`,`ordering`,`params`,`user_id`,`catid`,`access`,`mobile`,`webpage` ) VALUES ( '','asd','asd','','','','','','','','','','','','0','1','0','0','','show_name=1\nshow_position=1\nshow_email=0\nshow_street_address=1\nshow_suburb=1\nshow_state=1\nshow_postcode=1\nshow_country=1\nshow_telephone=1\nshow_mobile=1\nshow_fax=1\nshow_webpage=1\nshow_misc=1\nshow_image=1\nallow_vcard=0\ncontact_icons=0\nicon_address=\nicon_email=\nicon_telephone=\nicon_mobile=\nicon_fax=\nicon_misc=\nshow_email_form=1\nemail_description=\nshow_email_copy=1\nbanned_email=\nbanned_subject=\nbanned_text=','0','12','0','','' )

nevím, zda je poškozená DB či něco jiného, pomohl by mi někdo prosím? Máme zde spoustu firemních dat.

Moc děkuji za ochotu!
Picka Pavel

11. kvě 2021 14:25 #144308
Odpověď od PS
Uživatel
Existuje něco jako nějaký support, kam se dá v případě takovéto záležitosti zavolat, nebo na koho se obrátit? Nevím, zda píši na správné místo.

Děkuji.
PP

11. kvě 2021 14:37 #144309
Odpověď od Cufe
Admin
Dobrý den, napište mi na mail nebo zavolejte, mám ho v profilu , mohu se na to kouknout.

Joomla úřední deska | IVT služby - IT služby, webové stránky v Joomla!, online marketing | Joomla je best! Zveřejni svůj problém, pokud ho vyřešíš sám, jsi best!

Powered by Fórum