Přihlásit se

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 bezpečnostní vydání (29 lis 2023)

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 je nyní k dispozici. Jedná se o bezpečnostní vydání pro Joomla 4.x. a 5.x.

Joomla! 4 Top Menu - Bettum šablona

02. kvě 2020 02:17 #142279
Odpověď od Cony
Moderátor
No, přechod 1.0 na 1.5 jsem udělal v podstatě hned jak 1.5 vyšla. Přechod na 2.5 (resp. nejprve na 1.6) byl taky poměrně rychlý.
S přechodem na 3.0 jsem už chvíli váhal, a přechod na 4.0 budu asi taky nějaký ten pátek zvažovat :D

04. kvě 2020 15:59 - 04. kvě 2020 16:02 #142308
Odpověď od H13
Admin
Zajímavým projektem je i alternativní šablona Bettum (pro Joomlu! 4). Ta obsahuje nastavení pro vrchní menu již v základu a dokonce schovává boční menu, pokud je vrchní menu aktivní.

Tím se uvolňuje místo pro boční menu komponent:


Více o Bettum zde:
github.com/C-Lodder/joomla4-backend-template

Pro mě osobně se jedná o celkem zajímavou alternativu, protože během posledního půl roku postupně přecházím z bílého pozadí na černé (editory pro PHP/JS/CSS, Google Chrome DevTools, ...)

Phoca Cart - www.phoca.cz/phocacart - e-shop, e-commerce
Phoca Gallery - www.phoca.cz/phocagallery - obrázková galerie
Phoca Download - www.phoca.cz/phocadownload - stahování souborů
Phoca Guestbook - www.phoca.cz/phocaguestbook - guestbook

04. kvě 2020 18:39 #142310
Odpověď od Rudolf
Joomla Expert
Ano černou mám taky v PHP Stormu nastavenou a v na svém macu již stabilně několik let dark mode :)
Otestuji..

Co mi tahá oči jsou ty veselé barvy ve PhocaCart - byla to jedna z prvních věcí co jsem udělal po instalaci, že jsem je poslal do věčných lovišť...

A nedělá to jen Phoca, dělá to i LexComment a jiné aplikace. Použití bootstrap šablony, která byla aktuální před 3 lety, kdy jsem ji použil pro novou komponentu Napojení VirtueMart na ERP Cezar. Od té doby bych se nejraději za to zabil :)

V tomto směru mi spíše vyhovuje cesta Google nebo Apple - decentní barvy v jednom tónu aby se mi oči neunavily neustálým hleděním na stejnou obrazovku.
A od Google systém otevírání informací z praqvé strany pomocí překryvu, to se mi líbí moc, myslím že jsme to použili na jednom webu na FE.

MiniJoomla! - www.minijoomla.org - eshop s rozšířením Joomla/VM
Email Manager - aplikace na správu šablon emailů pro VirtueMart
Easy Feeder - aplikace na generování XML/CSV feedů a napojení na ERP pro VM
PragueClassicconcert - portál pro prodej vstupenek na systému Joomla

04. kvě 2020 19:32 #142315
Odpověď od H13
Admin

Co mi tahá oči jsou ty veselé barvy ve PhocaCart


Veselé barvy mně osobně pomáhají orientovat se, ty na obrázku se vztahují k bílému pozadí, pro černé by to vypadalo asi jinak, každopádně co se týče barev, stačí přidat 5 - 6 řádků do CSS a vše vypadá jinak.



Phoca Cart - www.phoca.cz/phocacart - e-shop, e-commerce
Phoca Gallery - www.phoca.cz/phocagallery - obrázková galerie
Phoca Download - www.phoca.cz/phocadownload - stahování souborů
Phoca Guestbook - www.phoca.cz/phocaguestbook - guestbook

04. kvě 2020 19:52 #142316
Odpověď od Rudolf
Joomla Expert
Přesně tak, několik řádku v css.

MiniJoomla! - www.minijoomla.org - eshop s rozšířením Joomla/VM
Email Manager - aplikace na správu šablon emailů pro VirtueMart
Easy Feeder - aplikace na generování XML/CSV feedů a napojení na ERP pro VM
PragueClassicconcert - portál pro prodej vstupenek na systému Joomla

27. čvn 2020 08:33 #142647
Odpověď od Bong
Moderátor
Pro staromilce :-D a příznivce ovládání z horního menu... Musím tedy konstatovat, že použití modulu Phoca Top Menu se šok z nového ovládání trochu zmenší.

Takže pro ty staromilce máme i češtinu pro Phoca Top Menu www.bongovo.cz/ke-stazeni/category/216-phoca-top-menu

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

Powered by Fórum