Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Migrace katalog Virtuemart 2.6 -> Virtuemart 4

13. pro 2023 13:34 - 13. pro 2023 13:36 #148949
Ahoj,
chtěl jsem se zeptat jestli by někdo výhledově (leden 2024) neměl čas a chuť na jeden projekt.

Klient má stávající stránky na Joomla 2.5.16 co jsem mu před x lety dělal. Jako hlavní tam má Virtuemart 2.6.22 a v něm asi 75 kategorii + subktagorii. K tomu asi 600 produktů.

Je použito komerční rozšíření - Search (filter) module for Virtuemart 2 multiple customfield plugin , které je skvělé v tom, že dokáže zobrazovat (filtrovat) produkty s tím, že vyberu hlavní položku ve filtru - objeví se další filtr atd..atd..

Asi nejlepší vidět - tady nalevo FILTR PRODUKTŮ

www.alwilmedical.com/cz/wmsearch

a teď co potřebují:

Udělal jsem jim nové stránky na Joomla 4 - zatím design a potřeboval bych jestli by někdo uměl a něchtělo by se ti do toho jít:

Přetáhnout (asi export - import - mám kdyžtak nějakou verzi RSI CSV export import) všechno co se týka produktů a kategorii atd. do nového Virtuemartu na té Joomla 4 + nějak asi koupit nějaké rozšíření co by fungovalo stejně jako ten filtr (mám dojem, že stávající je jen pro Joomla 2.x a 3.x a Virtuemart 2.x a 3.x - nevím jestli by fungovalo - autor vydal zdarma ke stažení).

Děkuji moooc

09. led 2024 11:30 #149069
Odpověď od GanjaNIN
Nováček
Nikdo kdo by dokázal migrovat virtuemart produkty a kategorie do virtuemart 4.x? Děkuji moc za nabídky

09. led 2024 13:56 - 09. led 2024 14:20 #149070
Odpověď od Rudolf
Joomla Expert
ale to víte že to umíme a děláme pro své klienty...
jen si nejsem jistý zda poptávky zde jsou finančně odpovídající pak práci která se tomu věnuje

MiniJoomla! - www.minijoomla.org - eshop s rozšířením Joomla/VM
Email Manager - aplikace na správu šablon emailů pro VirtueMart
Easy Feeder - aplikace na generování XML/CSV feedů a napojení na ERP pro VM
PragueClassicconcert - portál pro prodej vstupenek na systému Joomla

09. led 2024 14:28 #149072
Odpověď od GanjaNIN
Nováček
To nedokazu odhadnout. Psal jsem vam 2x na email, jestli by slo nacenit tuto sluzbu. Diky moc

Powered by Fórum