Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Staré příspěvky se nezobrazí v administraci

05. lis 2022 20:54 #147243
Ahoj,
Z důvodu konce podpory PHP verze na hostingu jsem byl nucen aktualizovat Joomlu z verze 3 na 4. Aktualizace pomocí balíčku se nedařila, tak jsem udělal čistou instalaci a podstrčil jí adresář s mediálními soubory. Ve stávající databízi jsem vytvořil tabulky s jiným prefixem a postupně začal kopírovat data ze starých tabulek. U účtů, kategorií a šablony to dopadlo jakž takž dobře, ale příspěvky mi dělají problém.

Na stránce se obsah korektně zobrazí, kategorie mi píšou, že obsahují spoustu příspěvků, ale v administraci příspěvky nikde nevidím. Zkoušel jsem vytvářet nové příspěvky, ty jediné v administraci vidím. Co se týká tabulky content, tak v ní jsem porovnával atributy u starých a nových příspěvků. Byly tam nějaké odlišnosti u formátování a data konce platnosti příspěvků, které jsem upravil podle nového příspěvku. Ani po úpravě se mi v administraci staré příspěvky nezobrazí. Nemám tak jinou možnost, jak příspěvek editovat, než přímo v databázi, což není pohodlné pro mě, natož aby potřeboval příspěvek editovat jiný uživatel. Nevíte někdo, prosím, jak z toho ven?

07. lis 2022 21:23 #147250
Odpověď od Rudolf
Joomla Expert
JMigrator od Daycounts

MiniJoomla! - www.minijoomla.org - eshop s rozšířením Joomla/VM
Email Manager - aplikace na správu šablon emailů pro VirtueMart
Easy Feeder - aplikace na generování XML/CSV feedů a napojení na ERP pro VM
PragueClassicconcert - portál pro prodej vstupenek na systému Joomla

12. lis 2022 10:24 #147263
Odpověď od cervcek
Uživatel
Doufal jsem spíš v nějaké free to use řešení, než plugin za tisícovku, když ten web spravuju bez nároku na odměnu. Dá se to opravit i ručně?

13. lis 2022 19:10 #147270
Odpověď od Cony
Moderátor
Tak určitě dá, otázkou ale je co jste vše v databázi zkopíroval a nastavil. Není to jen o tabulkách s články, jsou tam i další tabulky.
Zkuste si vedle nainstalovat čistou Joomlu a dejte do ní jeden čláenk, a pak se v DB podívejte, co vše se změnilo...

21. lis 2022 16:16 #147324
Odpověď od Ernst
Joomla Expert
ten plugin vám ale ušetří mnoho hodin práce a budete si jistý, že je vše ok.
Záleží na vás, co má pro vás větší cenu

Powered by Fórum