Přihlásit se

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 bezpečnostní vydání (29 lis 2023)

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 je nyní k dispozici. Jedná se o bezpečnostní vydání pro Joomla 4.x. a 5.x.

fb:app_id = jméno Admina ve zdrojovém kódu

29. pro 2021 10:18 #145414
fb:app_id = jméno Admina ve zdrojovém kódu od Martin70
Zkušený uživatel
Ahoj. Zjistil jsem u dvou webů, že v kódu stránky je meta property "fb:app_id" a jako content je přihlašovací jméno admina!! To je dost průšvih. Netušíte, kde se to nastavuje? U jiných webů se stejnými komponentami a šablonami to nemám (vůbec tam není meta fb:app_id). Šablony jsou od Joomshaper - Helix 3 a Helix Ultimate. Komponenty SP page builder, JCE editor, Akeeba BackUp, Admin Tools, RS Form, OS Map Free.

29. pro 2021 10:31 - 29. pro 2021 10:32 #145415
Odpověď od Martin70
Zkušený uživatel
Tak už jsem na to přišel, bylo to v nastavení SP PageBuilder. To je debilní teda - kdo si toho nevšimne, přednastaví mu to tam jméno admina do kódu stránky.

29. pro 2021 11:14 #145416
Odpověď od Bong
Moderátor
Zajímavé. Je to v nastavení Možnosti SP Page Builder - záložka Možnosti: Facebook App ID

Nemám to teď jak ověřit, ale opravdu se tam objeví po instalaci SP Page Builder skutečné přihlašovací jméno administrátora? Není to jen náhoda, že používají výchozí App ID "admin"?

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

29. pro 2021 11:20 #145417
Odpověď od Martin70
Zkušený uživatel
Už jsem na to přišel, že je to v nastavení SP Page Builder. Měl jsem to na třech webech (1 testovací) a bylo to vždy jméno admina (pokaždé jiné), přičemž "admin" to nebylo ani jednou, to nepoužívám.

Ten testovací web mám Helix Ultimate Free verze. Tam jsem to měl taky v kódu. A určitě jsem to nevyplňoval. Přišel jsem na to dneska v podstatě náhodou, když jsem řešil facebook reklamu.
Poděkovali: Bong

29. pro 2021 19:13 #145419
Odpověď od Cony
Moderátor
Tipl bych si na automatické doplňování přihlašovacích údajů prohlížečem....

Powered by Fórum