Přihlásit se

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 bezpečnostní vydání (29 lis 2023)

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 je nyní k dispozici. Jedná se o bezpečnostní vydání pro Joomla 4.x. a 5.x.

Problém při aktualizaci Joomly

19. srp 2021 10:25 #144693
Problém při aktualizaci Joomly od Wolfíí
Pokročilý uživatel
Dobrý den, prosím o radu. Včera jsem aktualizovala Joomlu z 3.9.28 na 3.10.0 a v průběhu aktualizace nastal problém s internetem a celá aktualizace se zasekla v kroku kontrola před aktualizací - vyskočilo upozornění AJAX, protože internet pracoval extrémně pomalu a pak jsem byla odhlášená z administrace. Nyní v administraci nemohu aktualizaci znovu provést, protože tam mám napsáno, že právě probíhá kontrola, která vlastně neprobíhá. To platí, i když se pokouším aktualizaci provést skrz správce instalací. Jinak zálohu akeeba mám, jen jsem nikdy webové stránky neobnovovala pomocí akeeby a bojím se do toho pustit, abych nikde nic nepokazila. Nemáte nějaký tip, jak by se to dalo vyřešit?

19. srp 2021 14:34 #144700
Odpověď od Bong
Moderátor
Zkuste to jednoduše. Stáhněte si soubor Joomla! 3.10.0 Full Package (.zip) ze stránky downloads.joomla.org/cms/joomla3/3-10-0 .
V administraci přejděte na Komponenty - Aktualizace Joomla - záložka Nahrát a aktualizovat. Vyhledejte stažený balíček a nainstalujte.

Na www.bongovo.cz si stáhněte češtinu pro Akeeba Backup a další rozšíření a nainstalujte. Pak se Akeeba Backup a dalších nebudete bát :-)

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.
Poděkovali: Wolfíí

19. srp 2021 15:22 #144702
Odpověď od Wolfíí
Pokročilý uživatel
Skvěle, touto cestou jsem to nezkoušela a ejhle, funguje to! Moc děkuji a omlouvám se, že jsem Vás zdržovala s takovou maličkostí.

Powered by Fórum