Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Nefunguje mi automatická inštlácia joomly na mojom webhostingu

11. srp 2020 10:27 #142790
Ahojte mám dotaz nejde mi automatická inštlácia joomly na mojom webhostingu Superwbhosting v Trnave na Slovensku. Vsetape prejdem na automatické inštaláciie vyberiem si joomlu zadám cestu kde ju chcem nainštalovať, nie do rootu ale do adresára napr. filadelfi.eu/hp/manin na webhostingu tvrdia že to im v teste funguje, podotýkam, že aj mne to išlo aj mám joomlu v jednom adresári nainštalovanú s automatickej inštalácie. Môžem mať chybu namojom webe? Mám windows 10 home, môže tam byť chyba v prehladači firefox aj chrome jednoducho nejde automatická inštalácia s tohto webhostingu, predtým to išlo!!! Ďakujem.

všetko možné o poľovníctve
Přílohy:

11. srp 2020 11:19 #142791
Odpověď od Cony
Moderátor
Pokud je to nějaká funkce hostingu, s Joomlou jako takovou to nemá co do činění. Je to jejich funkce, pokud nefunguje, měli by Vám oni poradit co s tím. Ten adresář už existuje? Pokud ano zkusil bych ho smazat, možná jsou na něm jen špatná práva. Možná by také mohlo vadit, že zkoušíte až adresář druhé úrovně, /hp/manin, zkoušel jste např. jen /manin.

S Vašimi Windws to nemá co dělat, s prohlížečem by sice mohlo, ale opět je to otázka na Hosting, protože je to jejich funkce, ne funkce Joomly.
Poděkovali: milan

11. srp 2020 13:34 #142792
Odpověď od milan
Začátečník
Ďakujem veľmi pekne za odpovwď, prajem pokný zbytok dňa...

všetko možné o poľovníctve

11. srp 2020 22:13 #142797
Odpověď od Bong
Moderátor
Obecně s podobnými instalacemi bývá nějaký problém.
Třeba ve vašem případě se instaluje více než 3 roky stará Joomla 3.7.2.
A navíc instalujete do podsložky jiné existující Joomly, to není ani trochu dobré.
Váš hosting poskytuje neomezený počet subdomén, použijte tyto.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

Powered by Fórum