Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Chybná hláška

24. čvn 2020 09:06 #142640
Chybná hláška od Irena Mejzlíková
Návštěvník
Dobrý den, jakmile zadám web. adresu www.stavebninyeu.cz hodí mi to hlášku viz. níže.
"This redirect url is not allowed, you should change the "Allowed domains for the redirection via the module" parameter from the AcyMailing configuration page to "localhost|stavebninyeu.cz" to allow it or set it to "all" to allow all urls"
Vůbec nechápu co mám kde opravit. Prosím najde se nějaká hodná duše, která mi pomůže? Předem moc děkuji.

24. čvn 2020 11:42 - 24. čvn 2020 11:49 #142642
Odpověď od Rudolf
Joomla Expert
Určitě by Vám pomohla hodná duše, která Vam na web nainstalovala Acymailing a špatně ho nastavila :)

Občas se to stává, když se celý web přesune na jinou doménu nebo udělá redirect a zapomene se na to, že je povolena pro chod aplikace jiná doména - ne všichni jsou opravdu odborníci i když se tak tváří a chybka se může stát i odborníkům :).

Nastavíte v acymailingu: VASEDOMENA/administrator/index.php?option=com_acymailing&ctrl=cpanel

Configuration/Subscription - pole Allowed domains for the redirection via the module.
Zde musíte vložit svoji platnou doménu.

Například:
stavebninyeu.cz|stavebninyeu.com

P.S.
Nevím jak je to ve verzi 6, toto se týká verze 5, ale bude to obdobné.

MiniJoomla! - www.minijoomla.org - eshop s rozšířením Joomla/VM
Email Manager - aplikace na správu šablon emailů pro VirtueMart
Easy Feeder - aplikace na generování XML/CSV feedů a napojení na ERP pro VM
PragueClassicconcert - portál pro prodej vstupenek na systému Joomla
Přílohy:
Poděkovali: Irena Mejzlíková

24. čvn 2020 12:20 #142643
Odpověď od Irena Mejzlíková
Návštěvník
Moc, moc děkuji, už to funguje. :)

Powered by Fórum