Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Akeeba Backup na Wedos

03. čvn 2020 07:15 #142562
Akeeba Backup na Wedos od protektor
Začátečník
Zdravím,
Wedos mi neumožňuje udělat zálohu na místo kde je web.
Neporadíte, jak dělat zálohy přes Akeeba Backup a ukládat je třeba k sobě na NAS? Případně na jiný účet u Wedosu?

Děkuji

03. čvn 2020 07:47 #142563
Odpověď od Cufe
Admin
Dobrý den, wedos to neumožňuje technicky nebo kvůli velkému objemu dat? Pokud vím Akeeba Pro umí nastavit cílování souborů zálohy i na externí úložiště mimo Váš web. Vyzkoušené to ale nemám, proto bych nerad mystifikoval. Vše je pak o nastavení.

Joomla úřední deska | IVT služby - IT služby, webové stránky v Joomla!, online marketing | Joomla je best! Zveřejni svůj problém, pokud ho vyřešíš sám, jsi best!

03. čvn 2020 14:28 #142564
Odpověď od fwd
Pokročilý uživatel
Píše Vám to nějakou chybu? Já s tím pracuji normálně. Spusťe zálohování. Po dokončení máte zálohu ve složce administrator-components-akeeba...teď zpaměti si nejsem jistý, a stáhněte si ji třeba přes ftp k sobě.

03. čvn 2020 18:26 - 04. čvn 2020 07:30 #142565
Odpověď od Bong
Moderátor
Doplním předchozí.

Akeeba Backup 7 Core - měla by fungovat, ukládat do rootu stránek nelze. Jestli to nejde do žádné složky vašeho webu, pak je možné nastavit cestu mimo web v Akeeba Backup Nastavení - Základní nastavení: Výstupní složka pro ukládání záloh. Zkuste třeba [ROOTPARENT]/backup.

Akeeba Backup 7 PRO - můžete ukládat prakticky kam je libo a máte tam přístup (Cloud, FTP, SFTP, email,...)

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.
Poděkovali: protektor

04. čvn 2020 17:46 #142573
Odpověď od protektor
Začátečník
Tak nakonec pomohla změna složky. Děkuji Teˇřeším jiný problém, že se mi nechce Akeeba aktualizovat. Mám verzi 7.0.2 a nence se přeinstalovat na 7.1.4. Zkoušel jsem i stáhnout instalační balíček a dát ho na přímo ale nic.

04. čvn 2020 22:11 #142574
Odpověď od Bong
Moderátor
1. Zkuste v administrace hostingu a v Webhosting - Oprava práv souborů kliknout na tlačítko Opravit práva souborů.
2. Vypněte v Joomla FTP v Globálním nastavení a již jej nezapínejte.
3. Nepoužívejte váš FTP manager, pokud opravdu potřebujete pracovat se soubory na webu, pak si nainstalujte Phoca Commander a používejte tento.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.
Poděkovali: protektor

Powered by Fórum