Přihlásit se

Nefunkční web

21. dub 2020 19:55 #142152 od polato
Nefunkční web vytvořil uživatel polato
Zdravím, může mi někdo poradit. Nejde mi spustit web, administrace webu funguje normálně. Na stránkách je, bohužel, stará joomla 3.5.1, PHP Version 5.4.40-1. Stránky jsem kdysi dělal já, ale potom jsem je předal, s tím, že si je budou spravovat sami. Záloha samozřejmě není.
Stránky se nenačtou, jen hlášení:

Fatal error: Call to undefined function 2n2ewh0() in /data/www/virtuals/penzion-papir_cz/html/index.php on line 14

Zatím jsem stáhnul nově udělanou zálohu a zjistil jsem trojský kůň PHP/WebShell.NDA. Snažil jsem se odstranit vše, co na web nepatří, ale zřejmě se mi to nepodařilo úplně, nebo nefunkčnost souvisí s něčím jiným. Nemáte někdo pro mě radu, předem díky.

Pro možnost přispívání do fóra se přihlaste.

21. dub 2020 21:39 - 21. dub 2020 21:40 #142153 od Bong
Odpověď od Bong
Zkuste si pročíst následující články a zařídit se podle nich.

Univerzální oprava instalace Joomly - tím si Joomlu uvedete do provozu (pravděpodobně i hacknutou, alespoň na chvíli).
Jak zachránit hacknutou Joomlu - máte to tam krok za krokem, co s hacknutou Joomlou.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

21. dub 2020 22:08 #142154 od polato
Odpověď od polato
Díky za reakci, před chvílí se mi to podařilo zprovoznit, nejprve lokálně na svém PC a potom jsem to vrátil na hosting. Používal jsem i váš návod, takže díky za něj.