Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Nefunkční web

21. dub 2020 19:55 #142152
Nefunkční web od polato
Začátečník
Zdravím, může mi někdo poradit. Nejde mi spustit web, administrace webu funguje normálně. Na stránkách je, bohužel, stará joomla 3.5.1, PHP Version 5.4.40-1. Stránky jsem kdysi dělal já, ale potom jsem je předal, s tím, že si je budou spravovat sami. Záloha samozřejmě není.
Stránky se nenačtou, jen hlášení:

Fatal error: Call to undefined function 2n2ewh0() in /data/www/virtuals/penzion-papir_cz/html/index.php on line 14

Zatím jsem stáhnul nově udělanou zálohu a zjistil jsem trojský kůň PHP/WebShell.NDA. Snažil jsem se odstranit vše, co na web nepatří, ale zřejmě se mi to nepodařilo úplně, nebo nefunkčnost souvisí s něčím jiným. Nemáte někdo pro mě radu, předem díky.

21. dub 2020 21:39 - 21. dub 2020 21:40 #142153
Odpověď od Bong
Moderátor
Zkuste si pročíst následující články a zařídit se podle nich.

Univerzální oprava instalace Joomly - tím si Joomlu uvedete do provozu (pravděpodobně i hacknutou, alespoň na chvíli).
Jak zachránit hacknutou Joomlu - máte to tam krok za krokem, co s hacknutou Joomlou.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

21. dub 2020 22:08 #142154
Odpověď od polato
Začátečník
Díky za reakci, před chvílí se mi to podařilo zprovoznit, nejprve lokálně na svém PC a potom jsem to vrátil na hosting. Používal jsem i váš návod, takže díky za něj.

Powered by Fórum