Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Vlastní obsah po přihlášení

02. bře 2020 11:54 #141853
Vlastní obsah po přihlášení od Milan
Pokročilý uživatel
Přeji pěkný den, chtěl bych poprosit o radu, zda jde v Joomle! nastavit zobrazování vlastního článku pro přihlášeného uživatele.

Jde mi o to, že po přihlášení se mi zobrazí menu kde mám např. Profil, Omluvenka, Docházka a zde po kliknutí bych potřeboval aby se již zobrazil obsah právě pro přihlášeného uživatele.
Šlo by to asi udělat tak, že by měl každý uživatel svou nabídku, a položky v nabídce by směřovaly ke konkrétnímu článku. To se mi ale zdá krkolomné.

Neexistuje nějaké nastavení nebo filtr, který by to nějak rozpoznal?

Moc děkuji, Milan

02. bře 2020 13:56 - 02. bře 2020 14:01 #141854
Odpověď od Rudolf
Joomla Expert

Milan napsal: Šlo by to asi udělat tak, že by měl každý uživatel svou nabídku, a položky v nabídce by směřovaly ke konkrétnímu článku. To se mi ale zdá krkolomné.


Ano, takto jsme to řešili my na J25.
Každý zákazník měl kartu zákazníka == článek a k němu vytvořenou položku menu.
Je možné že k tomu byl nějaký plugin, ale myslím že ne, že to admin vytvářel manuálně - ono těch klientů nebylo moc a postupně to nevadilo.

MiniJoomla! - www.minijoomla.org - eshop s rozšířením Joomla/VM
Email Manager - aplikace na správu šablon emailů pro VirtueMart
Easy Feeder - aplikace na generování XML/CSV feedů a napojení na ERP pro VM
PragueClassicconcert - portál pro prodej vstupenek na systému Joomla

02. bře 2020 14:31 - 02. bře 2020 14:32 #141855
Odpověď od Milan
Pokročilý uživatel
Děkuji za odpověď, možná mi zbude jen toto řešení. Uživatelů by nemělo být více než pětadvacet takže OK.
Ještě počkám, třeba se najde někdo kdo toto již řešil.
Díky Milan

02. bře 2020 18:33 #141856
Odpověď od Cufe
Admin
Řešil jsem to též ručně.

Joomla úřední deska | IVT služby - IT služby, webové stránky v Joomla!, online marketing | Joomla je best! Zveřejni svůj problém, pokud ho vyřešíš sám, jsi best!

05. bře 2020 11:24 #141869
Odpověď od Ernst
Joomla Expert
v advanced modele manager pro se může modul přiřadit jednotlivým uživatelům, to by bylo poněkud jednodušší řešení.

05. bře 2020 11:46 #141870
Odpověď od Rudolf
Joomla Expert

Ernst napsal: v advanced modele manager pro se může modul přiřadit jednotlivým uživatelům, to by bylo poněkud jednodušší řešení.


Jestli dobře rozumím Ernste, místo vytvoření 250 položek menu a 250 článků pro 250 uživatelů mám vytvořit 250 modulů?
Nebo si mám naprogramovat modul s dynamickým obsahem a přiřadit na základě ID uživatele?

MiniJoomla! - www.minijoomla.org - eshop s rozšířením Joomla/VM
Email Manager - aplikace na správu šablon emailů pro VirtueMart
Easy Feeder - aplikace na generování XML/CSV feedů a napojení na ERP pro VM
PragueClassicconcert - portál pro prodej vstupenek na systému Joomla

Powered by Fórum