Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Celý článek odkazem?

04. pro 2019 21:11 - 04. pro 2019 21:44 #141274
Celý článek odkazem? od Luu
Uživatel
Zdravím,
dělám teď jeden web, kdy mám na úvodní stránce pomocí n3tArticle rozmístěny články do jednotlivých pozic. Momentálně uvažuji o tom, že by byl veškerý článek odkazem na jeho "pokračování", tento odkaz by měl být nastaven přímo v index.php (nebo klidně někde jinde), tak aby byl editací článku neměnný, je to možné?
Momentálně to mám nastavené tak, že je odkaz jen obrázek. Mám ale strach z toho, že jej v administraci někdo vymění a link na článek mu nenastaví, takže mě napadlo to vyřešit nějak na pevno.
Zkoušel jsem obalit do <a> celý div pozice, ale sám se zavírá ještě před obsahem.. :/
Nenapadá vás jiné řešení? :)

Jedná se přesměrování do fotogalerie po kliknutí na fotku či stav auta na webu:
bit.ly/2DMA7y2

edit: Vyřešeno přes jQuery, jen jsem nenašel jsem tlačítko pro vymazání článku.. :D B)

05. pro 2019 13:37 #141282
Odpověď od Cony
Moderátor
Nevím, jestli jsem to úplně přesně pochopil, ale jeko nejjednodušší by mi přišlo přepsat modulu výstup v šabloně, a tam si dát odkaz jak potřebuji...

06. pro 2019 00:31 #141287
Odpověď od Rudolf
Joomla Expert
Code:
nejjednodušší by mi přišlo přepsat modulu výstup v šabloně

Cony:

Díky za navedení, to by mě nenapadlo :)
Ano, udělat tři šablony pro modul n3tArticle pro každou pozici jiný (nebo custom modul pokud to jsou jen obrázky), výstup (== rozuměj konkrétní článek) obalit napevno odkazem a pak je mi jedno jestli někdo upraví vnitřek modulu.

Super :)

MiniJoomla! - www.minijoomla.org - eshop s rozšířením Joomla/VM
Email Manager - aplikace na správu šablon emailů pro VirtueMart
Easy Feeder - aplikace na generování XML/CSV feedů a napojení na ERP pro VM
PragueClassicconcert - portál pro prodej vstupenek na systému Joomla

06. pro 2019 15:03 #141292
Odpověď od Cony
Moderátor
Obvykle něco podobného řeším ještě s pomocí pluginu n3t Fields:
- pomocí n3tFields si dodefinuji pole k modulu typu položka menu (nebo článek, nebo url)
- udělám jen jeden přepis výstupu modulu
- v nastavení modulu pak mám políčku, kam si můžu odkaz směrovat jak potřebuji

Powered by Fórum