Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Joomla 3 - nejsou vkládat obrázky do bannerů

27. říj 2019 09:38 #140986
Dobrý den.
Prosím o pomoc. Když chci založit nový banner a kliknu na tlačítko zvolit, nic se nestane. Už jsem prohledával všemožná fóra, ale odpovědi jsem nedohledal.
Máte s tímto problémem někdo zkušenosti?
WEB: www.musicweb.cz

Moc děkuji za jakékoliv nasměrování
S pozdravem Petr

27. říj 2019 10:16 #140987
Odpověď od Bong
Moderátor
Takže se po kliknutí na tlačítko Vložit u obrázku banneru neobjeví dialogové okno?
A děje se tak pouze i komponety bannerů? Ve všech prohlížečích?

Pravděpodobně není Joomla správně nainstalována. Navíc tam máte 3 roky starou verzi Joomla! 3.6.1 to je hodně velká historie. Aktualizujte Joomlu a všechna rozšíření. Už aktualizací Joomly by se chyba měla opravit. Samozřejmě před změnami zálohujte...

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

27. říj 2019 17:05 #140988
Odpověď od Petr
Začátečník
Ano přesně tak.
Je tam verze Joomla! 3.6.1 Stable [ Noether ] 2 a když kliknu na aktualizovat, tak mi to nové verze nenabízí.
Nicméně bannery předtím šli, ale po stěhování webu přestala nabídka (jen u bannerů) fungovat. Normílně v editoru mi to naskočí.

27. říj 2019 17:43 - 27. říj 2019 17:46 #140989
Odpověď od Bong
Moderátor
Ano, to se při nesprávném postupu při přesunu stává.

Z adresy downloads.joomla.org/cms/joomla3/3-6-1 si stáhněte instalační balíček vaší verze a ten nainstalujte: Komponety - Aktualizace Joomla - záložka Nahrát a aktualizovat.
Následně v Rozšíření - Spravovat - Databáze opravte tlačítkem Oprava databázi aktuální instalace.

Tím budete mít stávající verzi opravenou. Dále je vhodné vaši Joomlu a rozšíření aktualizovat na poslední verzi, buď online v Komponety - Aktualizace Joomla nebo stejně jako je popisováno výše.

Jestli vám automatické aktualizace Joomly a rozšíření nefungují, je na zvážení i změna hostingu.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

27. říj 2019 19:21 #140990
Odpověď od Petr
Začátečník
Super moc děkuji. Akorát aktualizovat nemohu, protože už to neutáhne šablona.

Ohledně bannerů žádný jiný nápad není?

Moc děkuji za Váš čas

27. říj 2019 19:43 - 27. říj 2019 19:44 #140992
Odpověď od zpetr
Zkušený uživatel
Šablona to utáhne viz. rockettheme.com/joomla/templates/metropolis/modal/changelog
Jen je ji potřeba aktualizovat.

Powered by Fórum