Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Modul zobrazující jen jeden článek

24. zář 2019 22:58 #140783
Zdravím, po sto letech dělám opět web v Joomle a potřeboval bych poradit.

Tvořím vlastní šablonu s pozicemi a jejich definicemi, problém ale nastal, když jsem do nich chtěl něco umístit. Má vidina byla taková, že si definuju pozice (které budu používat hlavně na úvodní stránce) a následně do těchto pozic umístím články.
Kdybych web dále spravoval já, vše bych si udělal a rozmístil sám a komplet jej měnil přímo pomocí kódu, tento web bude ale spravovat kamarád, který chce měnit jen text v editoru u článků.

Chci mít na hlavní stránce cca 6 článků, které budou mít jasně definovanou pozici a formátování, takže jsem si tyto pozice definoval, ale teď jsem zjistil, že článkům pozice udělovat nejdou. Napadlo mě tedy úvodní stranu seskládat z modulů s definovatelnou pozicí, z nichž bude každý zobrazovat jen jeden článek.

Problém nastal ve chvíli, kdy jsem zjistil, že modul zobrazující právě jen jeden článek neexistuje, nebo jsem jej přehlédl?
Klidně se nebráním i jinému řešení, než jsem popsal. Každopádně díky za jakékoliv nápady.. :)

25. zář 2019 02:38 #140784
Odpověď od Cony
Moderátor
Zkuste n3t Article .
Poděkovali: Luu

25. zář 2019 10:22 #140788
Odpověď od Luu
Uživatel
Super, přesně takhle jsem si to představoval, děkuji.. :)

Powered by Fórum