Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Recaptcha nefunguje?

04. čvc 2019 12:53 #140400
Recaptcha nefunguje? od radek
Zkušený uživatel
Ahoj,

setkali jste se nekdo s tim, ze pres zapnutou Recaptchu verzi 2.0 denne projde 30-50 nejakych botu a otravuje to stejnym poctem emailu? Da se to nejak zastavit? Jak to muze prochazet? Dela to jen na jednom webu.

Dik.

04. čvc 2019 17:09 #140401
Odpověď od Bong
Moderátor
Z toho nejsem moc moudrej. Co se tedy opravdu děje? Někdo se vám nechtěně registruje v Joomle, spamuje knihu návštěv nebo si objednává na shopu?

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

04. čvc 2019 17:37 #140403
Odpověď od radek
Zkušený uživatel
To kdybych vedel. Recaptcha je normalne funkcni a overena pres Google - na zadnym jinym webu neni problem a Recaptcha je tam stejne nastavena. Presto denne prijde 30-50 emailu pres kontaktni formular z webu, kde je Recaptcha. Samozrejme jsou to vsechno spamy. Nesmyslny. Pochybuju, ze Indi sedi u PC a pisou a odklikavaji Recaptchu.
Kniha navstev ani eshop na webu neni. Pouze kontaktni formular s Recaptchou.

04. čvc 2019 18:54 #140404
Odpověď od Ernst
Joomla Expert
znovu se zeptám, jste si na 100% jist, že jsou ty emaily opravdu odesílány tímto formulářem v joomle?

04. čvc 2019 19:09 #140405
Odpověď od radek
Zkušený uživatel
Hlavicku jsem jim nekontroloval. Ani to poradne neumim. Nicmene nenapada me jiny zpusob, jak by to mohl nekdo posilat. Respektive je to web, ktery jsem delal kamaradovi a on mne volal, ze mu chodi milion emailu denne. Necham si poslat jeden email. A proc resim captchu... Protoze v adminu recaptchy to psalo neco o spatne funkci. Ted uz to tam kupodivu neni. Tak jdu hledat historii, jestli najdu, co se mu nelibilo. Moc jsem se v tom nevyznal.

04. čvc 2019 19:17 #140406
Odpověď od radek
Zkušený uživatel
Tak zatim zastavuji diskuzi. Ted mne poslal emaily a ma to z jinyho webu, nez na kterym hledam problem... a protoze mu vsechny emaily chodi do jedne emailove schranky, tak tvrdil, ze je to z toho hlavnoho webu...

Powered by Fórum