Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Readmore chybí plná adresa

04. čvc 2019 10:53 #140398
Readmore chybí plná adresa od David
Začátečník
Zdravím pánové,

při používání odkazu "Číst více" se negeneruje celá adresa včetně domény, ale pouze relativní. Nikde jsem nenašel nastavení. V rámci webu problém není, ale pokud se generuje RSS tam v tom úvodníku je odkaz na číst dál ale s relativní adresou.

Nevíte kde se to nastavuje? Nebo je potřeba úpravu kódu?
Zkoušel jsem v JCE editoru i nastavení - nepoužívat relativní adresy a taky nepomáhá.

Díky moc za info.
David

04. čvc 2019 17:21 #140402
Odpověď od Bong
Moderátor
Nastavení v editoru by mělo platit pro URL odkazů v článku samotném, tedy odkazy vytvořené uživatelem v editoru.

URL v odkazu na článek z titulku je v pořádku? Pak by odkazy "Číst dál" v RSS feedu by měly jít skrýt v nastavení článků.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

06. čvc 2019 12:23 #140410
Odpověď od David
Začátečník
Ne i titulek článku má relativní odkaz. A přitom mám nastaveno - používat absolutní odkazy. :-(

D.

09. čvc 2019 07:01 #140413
Odpověď od Bong
Moderátor
Na normální instalaci Joomly se mi nic podobného nepodařilo.

RSS kanál z modulu Sdružený RSS/ATOM kanál na jednom webu (?format=feed&type=atom) a modul Zobrazení kanálu nebo typ položky nabídky Jeden kanál na druhém webu...

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

Powered by Fórum