Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (Včera)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

HTTPS a problém s presunom facebook komentárov

02. dub 2019 17:34 #139694
Pozdravujem,

prosim vas, potreboval by som poradiť - som zufaly :-(. Po prechode na HTTPS mi prestane zobrazovat LIKE a komentare. VIete mi prosim pomoct alebo aspon naviest, kde by som zistil ako tento problem vyriesit? Som v tomto v podstate amater a budem vdacny za kazdu radu. Dakujem

Roman

02. dub 2019 18:05 #139695
Odpověď od Ernst
Joomla Expert
všichni zde mají křišťálovou kouli a vidí jaký máte web, jakou verzi joomla, php a jaké pluginy pro komentáře používáte :woohoo:

02. dub 2019 18:34 #139698
Odpověď od Rudolf
Joomla Expert
Dobrý den Romane,

pokud chcete poradit, měl by jste investovat trochu svého času a problém více popsat než popisem typu "Mám Volvo, byl jsem na myčce a nyní nejede".

Určitě pomůže, když zde uvedete:

1. Doménu vašeho webu
2. Jak jste prováděl a nastavoval HTTPS (včetně případných obrázků nastavení)
3. Jaké používáte pluginy nebo aplikace pro LIKE a komentáře (včetně případných obrázků nastavení)

To by mohl být dobrý základ pro to, aby jste ušetřil čas lidem, kteří se rozhodnou Vám poradit a aby jste dostal tu správnou radu.

Co myslíte stojí to za to?

Rudolf

MiniJoomla! - www.minijoomla.org - eshop s rozšířením Joomla/VM
Email Manager - aplikace na správu šablon emailů pro VirtueMart
Easy Feeder - aplikace na generování XML/CSV feedů a napojení na ERP pro VM
PragueClassicconcert - portál pro prodej vstupenek na systému Joomla

03. dub 2019 19:51 #139710
Odpověď od Roman
Uživatel
Zdravim,

tak som prezrel vsetko mozne a zistil som, ze to nejde prehodit. Tak naco sa ma tu vypytujete na detally, ked uz dopredu viete, ze to nie je mozne???

To mi chcete povedat, ze by som vam tu vypisoval vsetko mozne a vy nakoniec mudrci by ste mi povedali co?

Ste kompletny?

Asi vam treba zatlieskat :angry:

03. dub 2019 20:13 #139712
Odpověď od Ernst
Joomla Expert
ono to samozřejmě s HTTPS funguje.
Ale abychom byli schopni poradit, proč to zrovna vám nefunguje, tak potřebujeme výše uvedené údaje.

Pokud nechcete poradit, tak si tady klidně nadávejte a urážejte, nám to zas tak moc nevadí, aspoň se vaším dotazem nemusíme zabývat :woohoo:

03. dub 2019 20:18 #139713
Odpověď od Roman
Uživatel
ano, samozrejme ze funguje, ale len nanovo. Ja som vsak pisal, ze tie like a komentare potrebujem zachovat.

Powered by Fórum