Prestala fungovat komponenta odkazy

radek
01. pro 2018 08:14 #138237
Ahoj,

od vcera patram po problemu, ktery zpusobuje komponenta odkazy. Web neni online. Je to stara verze (Joomla je aktualni), kterou jsem pred nedavnem stahl s tim, ze ji predelam na novejsi, takze ji mam jen na lokalu.

Vcera pri prochazeni odkazu jsem si vsiml, ze nektery proste nejedou. Jak z frontendu, tak z administrace hazi chybu 500. Kdyz se prokliknu do komponenty odkazy a pak v ni mam serazeny jednotlivy odkazy, tak po kliknuti na upravu to automaticky napise chybu 500. Odkaz proste nejde v administraci upravit.

Ne netu jsem reseni nenasel. Zkusil jsem Joomlu preintstalovat pomoci tlacitka REINSTALL JOOMLA CORE FILES a nepomohlo to.

Nevite nekdo, kde zacit hledat reseni?

Dik.

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Odpověď od klucon
01. pro 2018 08:58 #138238
Něco podobného jsem měl také.. Když jsem stáhnul web na lokál, nefungovali mi některé odkazy a házelo to 500..

Zkus si vypnout htaccess a v nastavení si vypni ty přátelské URL, prostě do úplného základu.. Mně to zafungovalo..

Odpověď od radek
01. pro 2018 09:03 #138239
To uz jsem delal. To nepomohlo. Mne nejde o odkazy, ale o komponentu odkazy, ktera obsahuje nejaky odkazy. Nefunguje ta komponenta v administraci a nasledne pak ani ty odkazy v ni. Nejelo to uz ani na hostingu.

Odpověď od Cufe
01. pro 2018 10:56 #138241
A co přeinstalovat komponentu, nepomůže? github.com/joomla-extensions/weblinks

Joomla úřední deska | IVT služby - IT služby, webové stránky v Joomla!, online marketing | Joomla je best! Zveřejni svůj problém, pokud ho vyřešíš sám, jsi best!

Odpověď od radek
01. pro 2018 12:25 #138243
Tak to pomohlo. Dik, sice jsem tam nasel jen beta verzi, ale lepsi, nez nic.

Odpověď od Cufe
01. pro 2018 12:46 #138246
3.7.1 je myslím beta, 3.6 je ok, ale problém s tím nebudete mít.

Joomla úřední deska | IVT služby - IT služby, webové stránky v Joomla!, online marketing | Joomla je best! Zveřejni svůj problém, pokud ho vyřešíš sám, jsi best!

Odpověď od radek
01. pro 2018 13:09 - 01. pro 2018 13:10 #138247
3.6 jsem nesehnal. Uz je tam ta beta 3.7.1.