Přihlásit se

více webů na jedné doméně

29. říj 2018 20:11 #137343 od ariva
více webů na jedné doméně vytvořil uživatel ariva
Přeji pěkný den, ráda bych se poradila. Mám velmi starý web s velmi starou joomlou, který chci předělat a také rozšířit. Moje představa je taková, že na domema.cz bude nová úvodní stránka (rozcestník) se třemi odkazy, z nichž každý bude směrovat na adresu domena.cz/nazev1, domena.cz/nazev2 a domena.cz/nazev3. Jednou z těch stránek bude původní již existující web, další dvě budou nové. Každá jedna stránka bude mít úplně jiný obsah a kromě kontaktních údajů nemusejí mít vůbec nic společného (ani databázi atd..). Moje otázka zní - jakým způsobem nejsnáze na to? Moje představa je taková, že napíšu úvodní jednoduchou html stránku a potom na domena/nazev1, 2 a nazev3 nainstaluju 3x joomlu a 3x různou šablonu. Nebo je možné použít jen jednu instalaci joomly pro tři různé weby? Za hloupou otázku se předem omluvám a za chytré odpovědi předem děkuji :)

Pro možnost přispívání do fóra se přihlaste.

29. říj 2018 22:15 #137345 od Cony
Odpověď od Cony
Záleží na rozsahu podwebů a jejich odlišnostech, ale možné by to bylo. U každé šablony lze určit položky menu, ke kterým patří, tj. můžete mít jednu instalaci Joomly, v ní položky meny /nazev1, /nazev2 a /nazev3 s nějakou podstrukturou menu, a k položkám přiřazenou vždy patřičnou šablonu.

01. lis 2018 13:44 #137415 od Ernst
Odpověď od Ernst
mám to tak na jednom webu, ale uvědomte si, že např. uživatele, komponenty atd. budete mít společné