Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Indexovanie len jedného produktu z viac príbuzných

12. čvc 2018 16:23 #136621
Zdravím vás,

V eshope parfumami mám trošku zložitú situáciu ohľadom produktov. Jeden parfum má niekoľko ďalších verzií - nemení sa objem, ale zloženie, napr. klasická verzia , feromónová ferzia , intenzívnejšia verzia ... Takže mi neprišlo vhodné spraviť tieto produkty formou rodič/potomok..

No teraz z hľadiska SEO sa to optimalizuje náročnejšie a Ranky sa trieštia medzi všetky takéto verzie jedného parfumu. Napríklad tento parfum Christian dior Fahrenheit a tento .
Prosím vás, existuje nejaká možnosť ako dať googlu vedieť, že podstatný je pre mňa ten prvý spomínaný parfum a druhý nech neindexuje?

Mám pocit, že niečo také by mohol riešiť Rel=Canonical Tag. Ako ho však použiť v praxi?

Ďakujem

Majiteľ parfumérie parfumylacno s lacnými parfumami Fm Group vo svetových vôňach, kvalitné napodobneniny originálnych parfémov.

15. čvc 2018 13:00 #136645
Odpověď od MaK.
Zkušený uživatel
Nepomůže třeba tohle? forum.virtuemart.net/index.php?topic=135180.0

MaK.

--- -- -
Poděkovali: Martin Balko

18. čvc 2018 17:38 #136669
Odpověď od Martin Balko
Začátečník
Ďakujem to by mohlo skutočne pomôcť. Najjednoduchšie riešenia bývajú tie najlepšie :)

Majiteľ parfumérie parfumylacno s lacnými parfumami Fm Group vo svetových vôňach, kvalitné napodobneniny originálnych parfémov.

Powered by Fórum