Přihlásit se

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 bezpečnostní vydání (29 lis 2023)

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 je nyní k dispozici. Jedná se o bezpečnostní vydání pro Joomla 4.x. a 5.x.

Vyřešeno Úprava CSS - nadpisy, farba písma v mobiloch

17. dub 2018 09:01 #135167
Úprava CSS - nadpisy, farba písma v mobiloch od Martin Balko
Začátečník
Zdravím,

Skúšam sa trochu pohrať s nevýrazným vzhľadom článkov na mojom webe s parfumami.. Pomocou firefoxu a nástrojov pre vývojárov ("Preskúmať prvok") som si našiel css súbor pre editáciu textov a zmenil som farbu pre nadpisy a veľkosť písma. Vyzerá, že to pomohlo - aspoň pri počítačoch - a v prehliadačoch na PC mi to ukazuje so zmenou - napr tento článok má v PC pekne všetky nadpisy so zmenenou červenou farbou.
Ak si však článok otvoríte v mobile, farby ostávajú pôvodné nevýrazné a všetky sú čierne = aj všetky nadpisy, aj celý text a tak sa to zlieva a nie je to príliš dobre čitateľné a členené..

Otázka: Prosím vás, ako môžem zmeniť farbu nadpisov, veľkosť písma a celkovo nejaké css úpravy pre mobilné zariadenia?

Existujú nejaké nástroje pre vývojárov aj pre mobily, alebo ako môžem nájsť css súbory určené pre mobily?

Ďakujem

Majiteľ parfumérie parfumylacno s lacnými parfumami Fm Group vo svetových vôňach, kvalitné napodobneniny originálnych parfémov.

17. dub 2018 15:43 #135175
Odpověď od Martin Balko
Začátečník
super, riešenie sa skrývalo pod tou najjednoduchšou vecou v akú som mohol dúfať :D

stačilo to čo mi vôbec nenapadlo - premazať históriu v mobile. :)

Majiteľ parfumérie parfumylacno s lacnými parfumami Fm Group vo svetových vôňach, kvalitné napodobneniny originálnych parfémov.

Powered by Fórum