Přihlásit se

Přenos z FTP do počítače

27. pro 2017 22:06 - 27. pro 2017 22:10 #133519
Dobrý večer,

během volna jsem měl v plánu předělat web ( www.czagapornisclub.eu ), vše zaktualizovat apod. Abych to nedělal přímo na serveru, tak jsem to chtěl připravit v počítači a pak to tam nahrát. Přečetl sem si řadu postupů, návodů, rad, apod. Nainstaloval sem WAMP, chtělo to ještě něco do windows doinstalovat, zkrátka krok za krokem sem šel a případně řešil (a hledal řešení) problémů. Nicméně když jsem se dostal na konec, tak výsledek to nepřineslo.
Ze serveru jsme stáhl veškeré soubory a databázi. Nahrál to do složky (wamp) "www/klub", v phpMyAdmin vytvořil databázi se stejným názvem jako na serveru, naimportoval tam data ... Udělal úpravy dle návodu co sem našel ( www.helpmark.cz/navody/navody-joomla/ins...joomla-25-a-migrovat ), jenomže výsledek je viz screen. Nejprve se ani toto nezobrazovalo, nakonec byla chyba někde v cestě, ale ty chybové hlášky co se tma objevují, tak netuším co s nimi. Může být problém v tom že na severu je verze MYSQL 5.6.28 a ve WAMPu je 5.7.19? (pokud ano, lze to řešit?) Nebo je problém v něčem jiném, na co se zaměřit?
během dne sem vše několikrát přehrával, odinstalovával/instaloval, výsledek je vždy stejný. Když sem stejná data nahrával na web, tak tam vše chodilo ...

Po celém dnu už nevím ... Poradí někdo? Děkuji
Přílohy:

27. pro 2017 23:49 - 28. pro 2017 07:10 #133520
Odpověď od Bong
Pro prenos webu pouzivejte vzdy zalohovani Akeeba Backup + Kickstart. Vyhnete se moznym problemum a zbytecne ztrate casu.

Chybove hlasky, ktere se vam objevuji se tu resi neustale. Proste si zacatek hlasky zkopirujte a vyhledejte na tomto foru.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

Powered by Fórum