Přihlásit se

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 bezpečnostní vydání (29 lis 2023)

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 je nyní k dispozici. Jedná se o bezpečnostní vydání pro Joomla 4.x. a 5.x.

Joomla hosting s GeoIP

12. čvc 2017 08:20 - 12. čvc 2017 08:21 #131839
Joomla hosting s GeoIP od Jiří Drozen
Začátečník
Dobrý den,
prosím doporučíte mi někdo "super" hosting který má zvládá větší traffik a v nabídce GeoIP?
Potřebuji to pro jeden nový projekt určený pouze pro ČR a chci tím alespoň čátešně zamezit všem možným útokům na Joomlu.
Nebo poradíte jiné ověřené řešení jak předejít napadení Joomly? (klidně i rád někomu za odbornou pomoc zaplatím)
Moc děkuji, s pozdravem, Jiří D.

12. čvc 2017 12:15 #131840
Odpověď od Cony
Moderátor
GeoIP lze i přímo v Joomle, např. Admin Tools nebo RS Firewall to umí. Pozor, minimálně sev. Amerika by měla zůstat odblokovaná, kvůli Google.

Čemu říkáte větší traffic? Jakou očekáváte denně návštěvnost? Pokud opravdu něco většího, porozhlédl bych se po nějakém managed serveru nebo virtuálu.

12. čvc 2017 13:35 #131841
Odpověď od Jiří Drozen
Začátečník
Dobrý den Cony, díky za info!
Aha, koukám, to GeoIP nebyl dobrý nápad..někde jsem si všiml, že i např. větší společnosti mají servery jinde a jsou s tím pak problémy..:/
Chtěl bych se pokusit o všeobecný katalog (jakoby cílených služeb..ne inzerce). Samozřejmě největší obavy mám z bezpečností..na Joomle jsem měl snad jeden napadený web na nějaké 2.5.x..tak bych se tomu rád vyvaroval..přeci jen to bude víc na očích než nějaké firemní stránky..

Apropo, nenapadá vás rovnou i nějaké osvědčené řešení?? Zatím koketuji s DJ-Classifieds (DJ-Extensions) a ADS-Manager (JULOA). Oba umí co potřebuji a zdají se být na velice dobré úrovni..

Děkuji všem za tipy.

Powered by Fórum