Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Upload - Soubor je příliš dlouhý

08. čvc 2017 17:34 #131814
Upload - Soubor je příliš dlouhý od Michal Novák
Začátečník
Dobrý den,
a prosím Vás o radu. Když chci nahrát obrázek do adresáře v kořenu (kam obvykle už několik let nahrávám) tak mi to dneska najednou píše hlášení
Poznámka - Soubor je pro nahrání příliš dlouhý
a nic se nestane.
Zkusil jsem různé typy souboru a různé složky, ale nejde mi nikam nic nahrát.

Joomla 3.6.5
www.minja.cz

Děkuji za nápady a zdravim všechny. Michal Novák

08. čvc 2017 19:56 #131815
Odpověď od fwd
Pokročilý uživatel
Nevím co kde nejde nahrát, (Phoca download, správce medií?..), ale určitě to tam je.

Např. Obsah - média - možnosti - komponenta - druhá odrážka - max. velikost MB. A i v překladu (bublina) je výstižně napsáno, že i server může mít omezení.

08. čvc 2017 20:23 #131816
Odpověď od Michal Novák
Začátečník
No, že jsem se vůbec dovolil zeptat... Sorry.
Psal jsem v druhé větě - "nahrát oblázek do adresáře v kořenu"
Dá se to chápat jako Phoca?
Mám 28 webových stránek na Joomla a nejsem snad debil. Ale teď jste ho ze mne udělal.

Díky za pomoc .

08. čvc 2017 20:40 #131817
Odpověď od fwd
Pokročilý uživatel
No to takhle vůbec nebylo myšleno. I když je tady dost jízlivých poznámek jindy.
Chtěl jsem pomoci.

08. čvc 2017 21:00 #131818
Odpověď od Michal Novák
Začátečník
Jo, v pohodě...
Netuším, všude jinde mi to jde a zde ne. Porovnal jsem si nastavení atp. Ještě se mi to nestalo.
Zkusím nahrát přes FTP, snad to půjde. Pak budu pátrat dál.

Šlo o to, jestli se s tím někdo už nesetkal, nebo by věděl, kde je chyba. Díky!

09. čvc 2017 04:27 - 09. čvc 2017 04:36 #131822
Odpověď od Bong
Moderátor
Je to trochu neohrabaná hláška Správce médií (mělo by tam být "Tento soubor je pro nahrání příliš velký."), takže bych také hledal tam co fwd. V nastavení Média: Možnosti - záložka Media: Maximální velikost (v MB), případně v nastavení serveru nebo třeba i kvóty serveru (třeba je plný).
Na pokusy přes FTP bych se vykašlal, tím se maximálně problém obejde. Zkuste Phoca commander.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

Powered by Fórum