Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

editace modulů

24. kvě 2017 12:08 #131503
editace modulů od startakos
Uživatel
Dobrý den, občas upravuji na školních stránkách jeden z modulů. Editaci musím provést vždy v prohlížeči FF na stolním pc, kde jsem jej byl donucen nainstalovat kvůli problému v Chrome. Na mém macu i stolním pc v chrome se vždy po editaci textu a následném uložení vymaže všechen obsah. Na macu mi to dělalo i v safari. Nějaké zdůvodnění, či nápad,proč k tomu dochází? Děkuji...

24. kvě 2017 12:51 #131504
Odpověď od Bong
Moderátor
To je modul Vlastni obsah HTML?
Filtrovani textu v nastaveni Uzivatelu mate vypnute? Editor pouzivate jaky? Tam nejake filtrovani neni?

Jestli se vam to deje jen ve zminovanem modulu a napriklad v clanku ne, pak muzete obsah vkladat do clanku a pouzit modul na zobrazeni clanku... Zpravidla je i toto reseni lepsi. Vse delate v clancich a nemusite vzpominat kde a co upravit...

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

24. kvě 2017 13:36 - 24. kvě 2017 13:38 #131507
Odpověď od startakos
Uživatel
Stránky jsem "podědil" - zobrazuje se na hlavní stránce - vkládá se do něj text aktualit - viz obr.
Editor Tynymce, filtry nenastaveny

24. kvě 2017 20:16 - 24. kvě 2017 20:17 #131519
Odpověď od Bong
Moderátor
Takže se přihlašujete do frontendu? Joomlu máte 3.7.2?

Jaká oprávnění máte? Jste Super User?
V Globální nastavení - Nastavení filtrování textu máte pro skupinu, ve které jste zařazen, jaké nastavení?

V pluginu Editor - TinyMCE, máte pro vaši skupinu jaká nastavení oprávnění?

Píšete, že vkládáte text. Kdepak si jej připravujete? Z jakého programu jej kopírujete a vkládáte?

Znova opakuji, že pro vaše účely by bylo daleko elegantnější a vhodnější používat modul Články - Upoutávka a jednotlivé aktuality psát v administraci jako články.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

Powered by Fórum