Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (Včera)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Virtuemart - hledá se machr na VM

04. říj 2016 17:12 - 04. říj 2016 17:16 #128603
Virtuemart - hledá se machr na VM od ondrej H.
Začátečník
Dobrý den,

dokážete prosím poradit někoho, kdo by pro mě dokázal naprogramovat několik vylepšení do Virtuemartu? Jedná se hlavně o hromadný import produktů z předem daného XML souboru.
P.s.: Preferuji kvalitu, za kterou jsem ochoten si zaplatit.
Díky za typy.

04. říj 2016 18:27 #128609
Odpověď od Ernst
Joomla Expert
co se kouknout sem csvimproved.com/

04. říj 2016 19:18 #128617
Odpověď od Ernst
Joomla Expert

04. říj 2016 22:51 #128620
Odpověď od David Zirhut
Admin
Dobrý den,
řešení Vám můžeme nabídnout v rámci naší společnosti Linelab (díky které můžete využívat i toto fórum).
Kromě již dlouhá léta vyvíjené komponenty pro export produktů productXport máme již předpřipravené řešení i pro importy zpravidla od dodavatelů ale zdroj dat může být libovolný.
Více informací můžete vidět zde (včetně praktického ukázkového videa).
productxport.linelab.org/cs/joomla-komponenta-productmport

Pokud budete mít zájem a ozvete se, musím jen upozornit, že z důvodu dovolených bude možné reagovat až příští týden.

David Z.
Linelab.cz

05. říj 2016 00:08 #128621
Odpověď od JR
Začátečník

mokrous napsal: "Kromě již dlouhá léta vyvíjené komponenty" a "příští týden".
David Z.
Linelab.cz


To mě celekm zaujalo. Je to právě pár let zpátky, co jsem měl zájem a domlouval se s tenkrát "frantou" z linelab a bohužel jsem se nedočkal. Neustálé výmluvy mě potom odradily.

Dnes je již naštěstí spousta jiných možností. ;)

05. říj 2016 13:45 #128626
Odpověď od Linelabcz
Admin
Pár let zpátky? Pokud to tak bylo, pak se omlouvám. Nicméně ProductMport je paměťově nenáročný, extrémě! rychlý nástroj pro import s českou podporou. Nic lepšího 100% nenajdete.

Powered by Fórum