Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Jaký zvolit virtual server pro weby na Joomle?

17. čvc 2016 19:05 #127595
Joomlisté,

dáte mi prosím tip na spolehlivý virtual server, od spolehlivého hostingu, na němž provozujete své weby na CMS Joomla!?

Hledám ideálně:

6 GB RAM, 2 × CPU, 50 GB HDD
nebo ještě lépe
8 GB RAM, 2 × CPU, 50 GB HDD

Jelikož nejsem úplně kovaný v programování či instalaci serverů, je podmínkou ochotná technická podpora a předinstalovaný operační systém, PHP, DB,... prostě abych jen nainstaloval CMS a jelo to.

Za tipy předem díky.

MaK.

--- -- -

17. čvc 2016 20:42 #127596
Odpověď od radek
Zkušený uživatel
Jestli neumis spravu serveru(a podle toho, co sam pises, ji neumis), tak si jen zadelas na obrovsky pruser a zbyva ti jen varianta managed serveru, kde bude cena asi 2-5x tak vysoka, protoze si platis nekoho, kdo se ti o to musi starat. Pak je jeste jedna varianta - mnohem drazsi, vzit obycejny virtual server a najmout si nekoho, kdo se ti o nej bude starat, nastavovat to a aktualizovat. A to zaplatis nasobne vic, nez za managed server.

Na obycejny virtual server neexistuje podpora u zadnyho hostingu. Je jen na tobe, co se serverem budes delat. Jinak nektery hostingy ji maji, samozrejme placenou. Cca 250kc za 15 minut prace.

17. čvc 2016 20:48 #127598
Odpověď od MaK.
Zkušený uživatel
Díky za info, Radku. Máš prosím nějaký tip na managed server?

Virtual server mám včetně podpory už asi 8 let, ne však na území ČR. Ale začíná mi docházet kapacita a za navýšení bych musel platit o 200 % více + je to zároveň příležitost přesunout se na nějaký tuzemský server. Tak se rozkoukávám a hledám něco jiného.

MaK.

--- -- -

17. čvc 2016 23:17 #127604
Odpověď od Cony
Moderátor
Proč tolik paměti?
Zkus mrknout na Savana.cz, v nejvyšší variantě Savana 4000 se to blíží.

18. čvc 2016 14:54 #127609
Odpověď od MaK.
Zkušený uživatel
Díky, Cony, omrknu to.

MaK.

--- -- -

Powered by Fórum