Jaký zvolit virtual server pro weby na Joomle?

MaK.
17. čec 2016 19:05 #127595
Joomlisté,

dáte mi prosím tip na spolehlivý virtual server, od spolehlivého hostingu, na němž provozujete své weby na CMS Joomla!?

Hledám ideálně:

6 GB RAM, 2 × CPU, 50 GB HDD
nebo ještě lépe
8 GB RAM, 2 × CPU, 50 GB HDD

Jelikož nejsem úplně kovaný v programování či instalaci serverů, je podmínkou ochotná technická podpora a předinstalovaný operační systém, PHP, DB,... prostě abych jen nainstaloval CMS a jelo to.

Za tipy předem díky.

MaK.

--- -- -

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Odpověď od radek
17. čec 2016 20:42 #127596
Jestli neumis spravu serveru(a podle toho, co sam pises, ji neumis), tak si jen zadelas na obrovsky pruser a zbyva ti jen varianta managed serveru, kde bude cena asi 2-5x tak vysoka, protoze si platis nekoho, kdo se ti o to musi starat. Pak je jeste jedna varianta - mnohem drazsi, vzit obycejny virtual server a najmout si nekoho, kdo se ti o nej bude starat, nastavovat to a aktualizovat. A to zaplatis nasobne vic, nez za managed server.

Na obycejny virtual server neexistuje podpora u zadnyho hostingu. Je jen na tobe, co se serverem budes delat. Jinak nektery hostingy ji maji, samozrejme placenou. Cca 250kc za 15 minut prace.

Odpověď od MaK.
17. čec 2016 20:48 #127598
Díky za info, Radku. Máš prosím nějaký tip na managed server?

Virtual server mám včetně podpory už asi 8 let, ne však na území ČR. Ale začíná mi docházet kapacita a za navýšení bych musel platit o 200 % více + je to zároveň příležitost přesunout se na nějaký tuzemský server. Tak se rozkoukávám a hledám něco jiného.

MaK.

--- -- -

Odpověď od Cony
17. čec 2016 23:17 #127604
Proč tolik paměti?
Zkus mrknout na Savana.cz, v nejvyšší variantě Savana 4000 se to blíží.

Odpověď od MaK.
18. čec 2016 14:54 #127609
Díky, Cony, omrknu to.

MaK.

--- -- -