Přihlásit se

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 bezpečnostní vydání (29 lis 2023)

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 je nyní k dispozici. Jedná se o bezpečnostní vydání pro Joomla 4.x. a 5.x.

Themler, tvorba šablon pro Joomla

16. dub 2016 21:58 #126665
Zdravím, má někdo zkušenost s Themler ? Dělám weby pomocí Artisteeru, ale zvažuji koupi Themleru. S artisteerem jsem byla spokojená, ale už to chce něco nového.
Budu ráda za vaše dojmy, postřehy atd :-) díky

09. pro 2016 21:25 #129531
Odpověď od alesek
Návštěvník
Artisteer už se nevyvíjí, Themler je už jinde. HTML5 + CSS3, Parallax součástí Themleru pro stránky typu One Page Web, ... přímá podpora layout VirtueMart, PrestaShop, ...
Přímá editace superadministrátorem zalogované Joomla, kdy se na požádání spustí z Joomla Themler, upravím co potřebuju a po uložení je rovnou upravená Joomla. Ano, Themler edituje nainstalovaný template :o)
Režim spuštění on-line Themleru v prohlížeči (když jsem u zákazníka a potřebuju na místě něco pozměnit).
Rozšířená podpora responzivity mobilních zařízení, včetně konkrétních limitů rozlišení a možnosti vypnutí prvků webu třeba na mobilu apod ... mapy "stromu" layoutu pro lepší orientaci formou padací nabídky i graficky ... volná tvorba pozic pro Joomla v libovolném místě ...
On-line zdarma připravených asi 1000 layoutů a 30 000 obrázků k volnémů použití. Layouty se používají, jako sekce (vodorovný pruh s layoutem), třeba že chci tři sloupce vedle sebe, pod to další layout, jao jeden vodorovný pruh a pod to dva sloupce a jeden z nich s fotkou, ... prostě to sypu na stránku a jen doplním texty, fotky, tlačítka, seznamy, ...

09. pro 2016 21:34 #129533
Odpověď od MaK.
Zkušený uživatel
Pro Joomlu používám Quix v Pro verzi, viz www.themexpert.com/quix-pagebuilder

Šlape docela dobře, ale nevím, jestli hledáš builder jednotlivých stránek nebo spíš celých šablon.

MaK.

--- -- -

09. pro 2016 21:39 #129534
Odpověď od alesek
Návštěvník
To byla moje odpověď slečne nebo paní, co se ptala na nějaké podrobnosti k Themleru :)

09. pro 2016 21:42 #129535
Odpověď od MaK.
Zkušený uživatel
já reagoval na „ale už to chce něco nového.“ :)

MaK.

--- -- -

Powered by Fórum