Přihlásit se

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 bezpečnostní vydání (29 lis 2023)

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 je nyní k dispozici. Jedná se o bezpečnostní vydání pro Joomla 4.x. a 5.x.

blog příspěvků

27. úno 2016 11:32 #126054
blog příspěvků od helmut sicher
Začátečník
Opět prosím o pomoc. Mám tento problém.

1. vyhrál jsem si s úvodní stranou, kde jsem si napozicoval prvky - zde je v "contentu" jen blog příspěvků - 3 články ve dvou sloupcích. - to je v pohodě.

2. v blogu jsou jen úvodníky a tlačítko číst dál. Když kliknu na číst dál, nebo na nadpis článku - tak se zobrazí -
a zde je ten můj problém - zobrazí se mi na hlavní stránce v adrese pod složkou www.neco/index.php/9-cas

a tak to nechci - protože se mi ukáže opět indexová stránka a zde všechny vlastní obsahy z pozic z hlavní strany. Takže si musím odrolovat začátkem, který má být (a jinak je) jen na hlavní straně.

U vlastního obsahu mám zobrazené, na jaké stránce bude zobrazený - ale zde je problém s tím, že má být na hlavní stránce a zde se ukazuje i zobrazení vlastního článku.

Když vytvořím položku menu - blog - a zde se mi ukáže výpis článků (třeba ve sloupcích) tak je to v pohodě (protože to je jiná stránka než home), ale i zde když kliknu na zobrazení článku - jsem odhozen opět na úvodní stránku.


takže potřebuji aby se článek nezobrazoval v obsahem vlastních pozic, které mají být jen na hlavní stránce.

určitě je zde řešení - ale na to jsem krátký - rád si nechám poradit.

27. úno 2016 13:33 #126059
Odpověď od Bong
Moderátor
Jestli na články již nikde v menu neodkazujete, pak se budou zobrazovat na hlavní stránce i se všemi moduly a nastaveními hlavní stránky....
Udělejte si další menu (třeba skryté) , ze kterého budete na článek (kategorie,,.. atd) odkazovat a u těchto položek si nastavíte jaké moduly se budou zobrazovat...
Když web a menu vytváříte mějte vždy vytváření SEO URL vypnuté...

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.
Poděkovali: helmut sicher

Powered by Fórum