Přihlásit se

Joomla 4.3.2 bezpečnostní aktualizace (31 kvě 2023)

Joomla! 4.3.2 je nyní k dispozici. Jedná se o bezpečnostní vydání pro Joomla 4.x. Také tato verze Joomla pokračuje ve vysokých standardech přístupného webu, rychlosti a bezpečnosti. Joomla 3.10 bude i nadále podporována bezpečnostními opravami až do 17. srpna 2023, což vám pár měsíců na naplánování přechodu na Joomla! 4 a případnou aktualizaci rozšíření na verze kompatibilní s Joomla! 4.

Důležité Wanted: Programátor pro rozvoj Joomla projektů

16. úno 2016 21:06 - 16. úno 2016 21:08 #125858
Hledám programátora pro úpravu a rozvoj projektů běžících na CMS Joomla.

Několik mých klientů má weby postavené na Joomle. Obecně máme problém s programátory - buď nejsou schopni provést úpravy nebo donekonečna posouvají termíny delivery.

Hledám proto někoho, komu bych správu a rozvoj těchto webů svěřil. Jde o úpravy a přípravy nových modulů - jejich vzhledu i funkčnosti. Často jsou to problémy v UX (přepracování formulářů, funkčností, rozložení atd.) a nebo technického SEO (kód webu). U některých webů by bylo ideální, kdybyste dokázali zajistit i spolupráci s grafikem, pokud nějakého šikovného k ruce máte - k frontend úpravám dodávám většinou textové specifikace nebo wireframe.

Aktuálně jsou zde 3 Joomla projekty, které potřebují programátora.

Měli byste o spolupráci zájem? Co byste ode mě ještě potřebovali vědět?

Platba za nacenění jednotlivých úprav, do budoucna možno hodinově (po získání důvěry a pro urychlení).

Kontakt:
777 450 300
partak@paveltlapak.cz

Powered by Fórum