Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Email po registraci.

13. led 2016 21:40 #125210
Email po registraci. od helmut sicher
Začátečník
Zdravím a opět mám dotaz - resp. potřebuji navést.

Nechci aby se mi na stránkách registroval každý a proto mám v plánu registrovat uživatele sám. Když toto udělám, dojde novému uživateli email s tím, že mu byl vytvořen oučet.

No a já potřebuji ještě do toho emailu připsat pár podstatných informací - můžete mne navést, kde najdu ten skript co odesílá email, nebo do jakého souboru mám tyto informace /protože budou stabilní/ přidat?

Díky moc. :-)

13. led 2016 22:44 #125212
Odpověď od Ernst
Joomla Expert
do scriptu důrazně nedoporučuji sahat, nehledě, že se Vám to přepíše při aktualizacích.
Zkuste se podívat do systém - správce uživatelů - možnosti nebo se koukněte po nějakém rozušíření
extensions.joomla.org/extensions/extensi...ers=0&clearfilters=1

extensions.joomla.org/extensions/extensi...access/ajax-register

14. led 2016 07:03 #125217
Odpověď od Bong
Moderátor
Jestli potřebujete do textu zprávy doplnit jen nějaké statické informace, pak rozšíření ani úpravy kódu nepotřebujete
Přejděte v administraci do Správce jazyků: Přepsání jazyku a tam si Obsah nebo i Předmět zprávy upravte.

Jedná se o tyto řetězce:

PLG_USER_JOOMLA_NEW_USER_EMAIL_BODY="Dobrý den %s,\n\n\nByl/a jste správcem uveden/a jako uživatel webových stránek %s.\n\nTento e-mail obsahuje vaše přihlašovací údaje, uživatelské jméno a heslo, potřebné pro přihlášení na %s\n\nUživatelské jméno: %s\nHeslo: %s\n\n\nNa tuto zprávu prosím neodpovídejte, byla vytvořena automaticky a slouží pouze pro vaši informaci."
PLG_USER_JOOMLA_NEW_USER_EMAIL_SUBJECT="Údaje nového uživatele"

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.
Poděkovali: helmut sicher

14. led 2016 10:37 #125218
Odpověď od helmut sicher
Začátečník
Díky moc - tušil jsem že poradíte rozumnou cestu.

Již upraveno.

Powered by Fórum