Přihlásit se

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 bezpečnostní vydání (29 lis 2023)

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 je nyní k dispozici. Jedná se o bezpečnostní vydání pro Joomla 4.x. a 5.x.

Odpojení stránek - Not Found

01. led 2016 10:42 #125032
Odpojení stránek - Not Found od Michal Novák
Začátečník
Dobrý den.
Zdravím všechny příznivce a odborníky Joomla! Zároveň také vše nejlepší do nového roku a žádné starosti.
Mám problém a obracím se na Vás s dotazem.

Postavili jsme nový web na zkušební (testovací) doméně www.regenttour.cz a po zakoupení domény a prostoru www.penzionstrasil.cz jsme sem pomocí Akeeba přesunuli celý web. Běžná praxe, neměli jsme nikdy problém. Vše je naprosto totožné, vše je na Wedos, Joomla 3.4.8. , stejná (poslední) verze Akeeba a oba weby stejná šablona. Prostě kopie.

Momenentálni stav je, že po cca 10 minutách v přihlášení dojde k odpojení stránek (ty nové). Admin hlásí bílou obrazovku "Not Found" a Náhled webu hlásí, že "Doména je zaregistrovaná u Wedosu". Už se nelze připojit. Musím udělat reset počítače, Wi-Fi a chvilku počkat. Pak se lze zase na chvilku připojit.
Ten samý web na té původní doméně a prostoru běží naprosto normálně, bez problémů. Stejně jako dalších našich 13 webových stránek.

Netuším vůbec, co se děje a prosím Vás o radu. Nečekám jasné řešení, ale třeba alespoň směr, kterým mám pátrat. Myslíte, že je to prostor/databáze Wedos? Může to být nějaký problém na PC nebo Wi-Fi ? Je chyba v Joomla, nebo šablona? Mám zkusit na problematickou doménu zkusit dát jinou zálohu jiných stránek ? Setkal jste se někdo s tímto?

Rád pošlu další bližší info, nebo přístupy. Zkusím se odpoledne přihlásit do Adminu u našich (na jiném PC a IP). Zatím děkuji a snad na něco přijdeme.
Děkuji Novák Michal

02. led 2016 01:52 #125042
Odpověď od Bong
Moderátor
Myslím, že když nějakou dobu počkáte, tak to začne fungovat. Po založení domény a nasměrování je nutné nějakou dobu počkat než se změny projeví "dokonale".

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.
Poděkovali: Michal Novák

02. led 2016 08:56 #125044
Odpověď od Michal Novák
Začátečník
Děkuji Vám.
Už to tam nějaký ten den je ... Dneska se už na to nelze vůbec připojit. Nevím, zkusím tam dát jinou zálohu webu.

02. led 2016 12:26 #125051
Odpověď od Michal Novák
Začátečník
Tak čistá Joomla 3.3.6. je asi bez problému. Instalovali jsme 3.4.7. a po chvilce to celé spadne.
Momentálně instalujeme funkční webové stránky www.jirkavana.cz na 3.4.8. které normálně fungují.

03. led 2016 10:29 - 03. led 2016 10:29 #125057
Odpověď od Michal Novák
Začátečník
Tak bohužel nic nepomohlo a nepomáhá. Nemám vůbec tušení, co to je.
Kdyby Vás někoho cokoli napadlo, dejte mi prosím Vědět. Děkuji moc

03. led 2016 16:48 #125060
Odpověď od Bong
Moderátor
Jestli vám tam běhá hláška: "Doména je zaregistrovaná u Wedosu" tipoval bych problém hostingu. Můžete se jich zeptat.
Máte nahráno ve špatné složce, neodstranil jste index.html soubory které tam byly před instalací Joomly, máte upravený soubor hosts ve Windows,....
Jak to tam dostáváte? Používáte zálohu Akeeba Backup + Kickstart?

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

Powered by Fórum