Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

JoomlaXTC - recenze

07. říj 2015 14:40 #123834
JoomlaXTC - recenze od Svatopluk Vít
Moderátor
Kolegové,

pro své malé projekty jsem sháněl nějaké zajímavé šablony a objevil jsem JoomlaXTC. Máte s nimi někdo (a s jejich šablonami a komponentami) nějaké větší zkušenosti? Poměrně výhodně se mi u nich povedlo získat doživotní členství a chtěl bych jejich šablony nasadit na další projekty.

Je tu někdo, kdo by mne odradil od toho je využívat více? Mám vyzkoušenou podporu, líbí se mi jejich dokumentace a i práce jejich grafiků mi sedí. Jen úplně nevím, jestli nejsou nějaké problémy s funkčností, zabezpečením apod.

Jedna z hlav české komunity redakčního systému Joomla! a první překladatel uživatelského rozhraní k ní.

07. říj 2015 19:40 - 07. říj 2015 19:41 #123839
Odpověď od Bart
Moderátor
Ahoj, připojuji se k dotazu Svatase. Také mne tyto šablony zaujaly. Především po grafické stránce. Bohužel členství jsem u tohoto developera ještě neměl, tak jsem tyto šablony ještě neměl to štěstí zkusit.

Odesláno z mého Samsung Galaxy S II (CyanogenMod 11 M12 ~ Android 4.4.4 KitKat) pomocí Tapatalk

08. říj 2015 10:58 #123848
Odpověď od ma®vays
Návštěvník

svatas napsal: Kolegové,

pro své malé projekty jsem sháněl nějaké zajímavé šablony a objevil jsem JoomlaXTC. Máte s nimi někdo (a s jejich šablonami a komponentami) nějaké větší zkušenosti? Poměrně výhodně se mi u nich povedlo získat doživotní členství a chtěl bych jejich šablony nasadit na další projekty.

Je tu někdo, kdo by mne odradil od toho je využívat více? Mám vyzkoušenou podporu, líbí se mi jejich dokumentace a i práce jejich grafiků mi sedí. Jen úplně nevím, jestli nejsou nějaké problémy s funkčností, zabezpečením apod.


hehe. pokud už to členství máš, tak je to už jedno :)

08. říj 2015 11:44 #123849
Odpověď od Bart
Moderátor

ma®vays napsal:

svatas napsal: Kolegové,

pro své malé projekty jsem sháněl nějaké zajímavé šablony a objevil jsem JoomlaXTC. Máte s nimi někdo (a s jejich šablonami a komponentami) nějaké větší zkušenosti? Poměrně výhodně se mi u nich povedlo získat doživotní členství a chtěl bych jejich šablony nasadit na další projekty.

Je tu někdo, kdo by mne odradil od toho je využívat více? Mám vyzkoušenou podporu, líbí se mi jejich dokumentace a i práce jejich grafiků mi sedí. Jen úplně nevím, jestli nejsou nějaké problémy s funkčností, zabezpečením apod.


hehe. pokud už to členství máš, tak je to už jedno :)

Ty asi s těmito šablonami zkušenosti nemáš?

Odesláno z mého Samsung Galaxy S II (CyanogenMod 11 M12 ~ Android 4.4.4 KitKat) pomocí Tapatalk

08. říj 2015 11:45 #123850
Odpověď od ma®vays
Návštěvník

Bart napsal:

ma®vays napsal:

svatas napsal: Kolegové,

pro své malé projekty jsem sháněl nějaké zajímavé šablony a objevil jsem JoomlaXTC. Máte s nimi někdo (a s jejich šablonami a komponentami) nějaké větší zkušenosti? Poměrně výhodně se mi u nich povedlo získat doživotní členství a chtěl bych jejich šablony nasadit na další projekty.

Je tu někdo, kdo by mne odradil od toho je využívat více? Mám vyzkoušenou podporu, líbí se mi jejich dokumentace a i práce jejich grafiků mi sedí. Jen úplně nevím, jestli nejsou nějaké problémy s funkčností, zabezpečením apod.


hehe. pokud už to členství máš, tak je to už jedno :)

Ty asi s těmito šablonami zkušenosti nemáš?

Odesláno z mého Samsung Galaxy S II (CyanogenMod 11 M12 ~ Android 4.4.4 KitKat) pomocí Tapatalk


S těma zkušenost nemám :(

08. říj 2015 12:03 - 08. říj 2015 12:06 #123851
Odpověď od radek
Zkušený uživatel
Ja s nima zkusenost mam. Graficky jsou hodne jini, nez vetsina. Neni to dlouho, co ve validatoru mivaly vsechny jejich sablony cca 100-200 chyb na hlavni strance. Mam zkusenost jeste s RT - ti zas nemaji chyby, ale jejich sablony jsou otresne pomaly. Pak jeste s Joomlartem, Gavickem, Hotjoomlatemplates a s Themexpert. Na jednoduchy weby, je nejlepsi Hotjoomla a Gavick, maji jednoznacne nejrychlejsi weby. Themexpert je jen o neco pomalejsi. Vse mam vyzkouseno na VPS.
"Skupuju" dozivotni clenstvi. Mam je u XTC a bohuzel Hotjoomla je pred nedavnem zrusili. Mam neziskovy projekty, pro ktery nemam prachy platit programatory. O tom psal Svatas v tematu o setkavani. Ja zkousel napriklad Semtam nebo jak se to jmenuje, ale nic nezabralo. Webtrh na tohle fungoval, ale s prominutim je to tam skoro samej lempl. To jsem ale trosku odbocil.

S funkcnosti a s bezpecnosti jsem problemy nezaznamenal, ale nejsem profik.
Jinak nevim, jaci jsou, ale je mne divna jedna vec. Maji porad a porad a porad dokola se opakujici vyprodeje, totalni vyprodeje, megavyprodeje. Lifetime clenstvi rusili, obnovovali, rusili, obnovovali atd. No proste v tomto mne prijdou divni, nechci rict neduveryhodni, ale jsem tam par let a problem nebyl.

Powered by Fórum