Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Dejte o nás vědět - modul pro sdílení?

24. srp 2015 14:04 #123165
Dobrý den. Je nějaký plugin, nebo modul pro Joomla, na styl Dejte vědět o serveru svým známým? Nebo má někdo nějaké elegamtní řešení? Aby mohl doporučitel vepsat jen E-mail toho, komu chce web doporučit? Ten se na web potom kliknutím přesune díky odkazu, který v emailu bude uveden. Dekuji za radu, nebo námět k řešení.

24. srp 2015 14:22 #123166
Odpověď od Bong
Moderátor
Dá se říci, že toto má Joomla už v základu. U každého článku lze zobrazit tlačítko nebo odkaz pro Tisk a/nebo sdílení Email... Povolíte ve Správce článků.

Případně použijte nějaké rozšíření, které vám umožní toto sdílet nejen emailem, ale třeba i pomocí sociálních sítí. Rozšíření najdete na JED extensions.joomla.org/
Případně využijte Google: www.google.cz/search?q=share+email+module+joomla

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

24. srp 2015 15:42 #123169
Odpověď od roman
Nováček
Dobrý den, děkuji za rychlou reakci, vyzkouším a něco snad vyberu, pak dám vědět, jak jsem uspěl. Šlo mi i o to, abych měl přehled, kdo nás doporučil, pokud by to uměl modul evidovat.

24. srp 2015 16:46 - 24. srp 2015 16:46 #123170
Odpověď od Bong
Moderátor
Na šmírování použijte třeba nástroje a statistiky Google. Cokoli jen pro tento účel bude mít nulovou vypovídací hodnotu.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

26. srp 2015 01:34 #123194
Odpověď od roman
Nováček
Dobrý večer, takže hotovo, využil jsem k tomu modul Mail this page, který umí doporučit celý web, tedy odkaz na něj, pomocí emailu. V nastavení pak lze zadat, aby odeslané doporučení bylo v kopii zasláno na mailovou adresu, kterou si admin určí. Takže přijde mail, že někdo doporučení poslal a komu na který email. Dekuji za super tip.

Powered by Fórum