Přihlásit se

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 bezpečnostní vydání (29 lis 2023)

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 je nyní k dispozici. Jedná se o bezpečnostní vydání pro Joomla 4.x. a 5.x.

Po registraci nového uživatele čistá stránka

13. čvc 2015 22:53 #122623
Dobrý večer, mám kratičký dotaz, po registraci nového uživatele se objeví jen čisté stránka s nadpisem Registrace uživatele. Není tam žádný text, kde informuje uživatele o dalším postupu po registraci. Poradíte mi ja docílit aby byly na stránce pokyny s postupem? Děkuji.

20. čvc 2015 11:00 #122693
Odpověď od roman
Nováček
Jaj, tak tohle vypadá na kritickou slabinu a chybu systému Joomla, pokud nezná nikdo řešení, bude to špatně. Systém který neumí zpracovat info o registraci a hodí čistou stránku bude asi potřebovat nějakou aktualizaci, kde bude toto opraveno, snad se to tvůrcům povede.

20. čvc 2015 11:20 - 20. čvc 2015 11:40 #122694
Odpověď od Linelabcz
Admin
Po registraci by se uživateli měla zobrazit zpráva, něco jako "Děkujeme za registraci...." (záleží jak máte registrační proces nastavený) a přihlašovací formulář. Stránku s profilem uživatele si pak můžete nastavit tak, že ve správě uživatelů v nastavení povolíte zobrazení parametrů uživatele. Ty pak nadefinujete v User Profile pluginu, který musíte povolit, toto platí i pro registrační formulář.

20. čvc 2015 11:51 #122695
Odpověď od roman
Nováček
Dobrý den, ano měla, ale nezobrazí se žádný text na stránce, jen nadpis Registrace uživatele a nic víc. Registrační proces je nastaven, že uživatel musí potvrdit v emailu registrační link, ale žádná možnost o nastavení textu tam bohužel není. User profil modul mám povolený, ale není tam krom polí co se zadávají do registračního formuláře, které mohu nastavit na viditelné, nebo zakázané nic dalšího. Jediné co mne napadlo je nastavení stránky, kde se pak může navrhnout text co na stránce je, ale uvidím, zda se to někde zobrazí. Musím ale poděkovat za první reakci, která mi snad pomůže v řešení problému.

20. čvc 2015 11:57 - 20. čvc 2015 12:01 #122696
Odpověď od roman
Nováček
Tak vyzkoušeno, ale ta stránka s nastavením libovolného textu je tam k tomu, abych si mohl vytvořit stránku s podmínkami používání serveru. Ale opět to stejné, po registraci nového uživatele jen stránka s nadpisem Registrace uživatele, ale text vůbec žádný. Prostě v tu chvíli neví registrovaný co dál, takže napytel. Fakt je chyba asi v systému Joomla. Přikládám zobrazenou stránku po vyplnění registračního formuláře.
Přílohy:

20. čvc 2015 12:06 - 20. čvc 2015 12:07 #122697
Odpověď od Bong
Moderátor
Problém nehledejte v Joomle, ale výhradně u sebe. Buď máte chybějící či poškozené soubory instalace Joomly (opravíte v administraci instalací posledního plného instalačního balíčku Joomly). nebo vaše šablona nezobrazuje korektně hlášení (prostě přepněte na nějakou výchozí a vyzkoušejte).

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

Powered by Fórum