Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Menu

08. čvc 2015 08:30 #122544
Menu od Tomm
Uživatel
Zdravim , teprve s joomlou tak nějak začínám. Nevím jestli už tento dotaz tu někde na foru je ale chtěl bych se zeptat, chtěl bych horizontální menu a nějak se mi to pořád nedaří položky se mi neustále řadí pod sebe.

Šablona : Protostar ( základní )
Pozice : Navigace (1)

nevím co se tedy jeste musi dale nastavit :( , někde jsem našel že když se v "Advanced" nastavím Menu Class Suffix na "nav-pills" mělo by to fungovat ale stejně se mi to stále nedaří vím že asi půjde o prkotinu ale rád se učím novým věcem tak budu rád když někdo poradí.

08. čvc 2015 12:16 #122546
Odpověď od Cony
Moderátor
to nav-pills tam dejte s mezerou na začátku.

08. čvc 2015 13:34 #122547
Odpověď od Tomm
Uživatel
ok to se mi povedlo ale v zápětí nastal jiný problém. Ať kliknu kam kliknu zůstává stále označené modře první pole "O Firmě" čím to může být představoval bych si to tak že když třeba překliknu na "Reference" budou podbarvené reference a nic jiného.

viz. obrázek :
Přílohy:

08. čvc 2015 17:16 - 08. čvc 2015 17:17 #122552
Odpověď od Bong
Moderátor
To muze byt zpusobeno tim, jak mate clanky prirazene do kategprii a jak mate menu udelane (typ polozek, nastaveni).
Chcete radit se vzhledem, muzete nam pomoci vice, kdyz date odkaz na stranky s chybou.

Odesláno z mého HUAWEI U8950-1 pomocí Tapatalk

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

Powered by Fórum