Přihlásit se

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 bezpečnostní vydání (29 lis 2023)

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 je nyní k dispozici. Jedná se o bezpečnostní vydání pro Joomla 4.x. a 5.x.

Kde registrujete SK domény?

03. čvn 2015 16:16 #122050
Kde registrujete SK domény? od ma®vays
Návštěvník
Zdravím.
Mám dělat jeden Sk web a nemám pořádně zkušenost, kde nejlíp registrovat Sk doménu tak, abych mohl nastavit DNS servery na wedos, protože mi tam už běží česká verze eshopu. zadavatel chce totiž dva oddělené weby. Mám tedy v plánu využít možnosti aliasu a mít tak provoz druhého zdarma.

13. čvn 2015 00:03 #122198
Odpověď od Bartolomej Tkáč
Nováček
Dobry den,
skuste websupport.sk

18. srp 2015 09:09 #123078
Odpověď od ma®vays
Návštěvník
díky. tak je to konečně aktuální a koukám na to. trochu mě zaráží, že nemají neomezený prostor, takže musím zvážit, jak velký hosting objednám. nebo zakoupím přesměrování a pošlu to na wedos.

jak by jste to řešili vy? je technologicky, nebo v jiných směrech lepší mít hosting tam kde doménu? Čili když mám doménu registrovanou na slovensku, mít u toho hned hosting, nebo to můžu přesměrovat a neřešit to?

Doposud se u mě nejedná o nikterak extrémně navštěvované weby, takže zatížení není velké, takže to z tohodle pohledu neřeším. Když dělám slovenký web, většinou tomu stejně předchází český, který mam na wedosu a mám možnost mít jeden alias zdarma. Takže finančně mi přijde výhodnější mít koupenou slovenskou doménu + přesměrování a web ležet jako alias na wedosu.

18. srp 2015 12:02 #123079
Odpověď od Cony
Moderátor
Pokud to řešíte v rámci evropy, zaregistroval bych jen doménu a nasměroval si jí na hosting, který mám odzkoušený a oblíbený. Pokud by to bylo např. pro doménu, jejíž cílový uživatelé budou primárně z USA, pak by mělo smysl mít hosting na serveru fyzicky umístěném v severní Americe. Rozdíl v přenosové rychlosti je zde už poměrně patrný, některé hostingy také rozlišují přenos dat v rámci EU a mimo EU.

18. srp 2015 12:36 #123081
Odpověď od ma®vays
Návštěvník
díky, díky. Jsem si to myslel, že to v rámci cz/sk bude jedno :)

Powered by Fórum