Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

VirtueMart-zobrazení produktů jako výchozí strana

03. čvn 2015 09:10 - 03. čvn 2015 09:13 #122045
Zdravím řeším takový menší problém jsem sice začátečník co se týče joomly ale pár stránek už jsem udělal a celkem se líbily.Nicméně k věci dělám teď jednoduchý eshop (ještě se teda pořádně moc neorientuju ve viruemartu ale snažím se) a potřebuju radu chtěl bych aby se mi jako úvodní strana zobrazovali produkty z jedné z kategoríí které mám na stránkách jak to provedu? Nikde jsem nenašel nastavit jako výchozí strana jde vlastně o to aby se jako výchozí strana nezobrazovalo "O nás" ale třeba "Akční nabídky" z modulu Produkty .. Předem děkuji. zde jeste odkaz na stránky : admin.cooltrik.cz/

03. čvn 2015 09:26 #122046
Odpověď od Houbák
Zkušený uživatel
A co vám brání na titulce zobrazovat pouze ten modul Akční nabídky? Dalo by se to třeba udělat tak, že do článku vložíte ten modul, článku přiřadíte položku menu a tu nastavíte jako výchozí.

Ještě si neodpustím ... čárky v souvětích a tečky na konci vět mají své opodstatnění ;) .

Powered by Fórum