Přihlásit se

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 bezpečnostní vydání (29 lis 2023)

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 je nyní k dispozici. Jedná se o bezpečnostní vydání pro Joomla 4.x. a 5.x.

Zobrazení názvu článku v komponentě

01. čvn 2015 17:52 #121993
Zdravím, potřebuji dostat do jednoho souboru komponenty název aktuálně prohlíženého článku (jde o automatické vyplňování formuláře a "předmět" chci, aby byl vždy název článku a aby se sám vyplnil). Bohužel se mně to vůbec nedaří, PHP neumím, no jsem lama :-) ... každopádně jsem našel následující kód, přes který by to mělo údajně jít, ale nefunguje... nic to nenačte.
Code:
<?php $input = JFactory::getApplication()->input; $id = $input->getInt('id'); //get the article ID $article = JTable::getInstance('content'); $article->load($id); echo $article->get('title'); // display the article title ?>

Můžete mně někdo poradit prosím?

Děkuji

02. čvn 2015 02:19 #122022
Odpověď od Cony
Moderátor
A spouštíte ten kód opravdu na stránce detailu článku?

02. čvn 2015 07:52 #122023
Odpověď od iamdave
Uživatel
No ja nevim ...proste jsem si nasel soubor komponenty, v kterym je kod toho predmetu formulare, kam potrebuju vkladat automaticky ten nazev clanku. At to vlozim kamkoliv do toho souboru, tak na strance formulare se proste neobjevi. Muzu sem vlozit jeste ten soubor, ale je to placena komponenta, tak tim nechci porusit nejaky prava ...

02. čvn 2015 11:40 #122035
Odpověď od Cony
Moderátor
Nevím jak je to udělané, ale pokud je to komponenta, tak buď zobrazujete ne článek, ale tu komponentu, pak je ID zcestné, protože označuje ten formulář a ne článek, a nebo se nejspíš zobrazuje v iframe, pak je to prašť jako uhoď.

Dejte alespoň odkaz na tu komponentu.

02. čvn 2015 13:16 #122039
Odpověď od iamdave
Uživatel
Demo: demo.jlexart.com/demo.php?rel=home

Pod tim clankem je formular a ja bych chtel do "Subject" automaticky vlozit nazev clanku.

02. čvn 2015 13:43 #122040
Odpověď od Cony
Moderátor
A bavill jste se s podporou?
Takto na první pohled v tom nic nebrání, kód který píšete by měl být od oka také funkční. Takže Vám zbývá jej jen správně použít, parvděpodobně nějak takto
Code:
$form->setValue('title', null, $titulek_clanku);

Powered by Fórum