Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Erotický portál-Aký modul použiť ?

26. kvě 2015 18:13 - 27. kvě 2015 12:21 #121917
Erotický portál-Aký modul použiť ? od iggi97
Návštěvník
Dobrý deň. Poraďte prosím vás aký modul použiť na erotický inzertný portál ?? < 1-2 kategórie, vlastné položky vo formulároch, nahrávanie fotiek, registrácia,... > Niečo také aby stránka vyzerala asi takto sexkocky.sk
Ďakujem

27. kvě 2015 12:25 #121935
Odpověď od Bong
Moderátor
V čem je tento typ inzerce odlišný od inzerce jiných produktů nebo jeného typu seznamky? Hledejte v inzertních a seznamovacích komponentách, případně v komponentách pro vytvoření sociálních sítí na JED.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

27. kvě 2015 12:50 #121936
Odpověď od iggi97
Návštěvník
Ďakujem za odpoveď. odlišný ? Ja by som potreboval aby tam boli funkcie ako napr. Založenie konta v ktorom si inzerujúci bude môcť vytvárať jednotlivé inzeráty.Pri registracii aj pri každom inzeráte by mal byť formulár s položkami ktoré zadefinujem ja. Možnosť vkladania fotiek, možná úprava inzerátov, topovanie. Kategorie stačia dve,... určite je toho viac len ma to všetko teraz nenapadá... Môžem sa opýtat co je to ten JED?

27. kvě 2015 15:23 - 27. kvě 2015 15:24 #121937
Odpověď od Bong
Moderátor
JED neboli Joomla Extension Directory je jediné místo, kde najdete všechna rozšíření pro Joomlu pěkně pohromadě rozdělené do kategprií. Hledejte na odkazu: extensions.joomla.org/ například inzertní komponenta, která by měla umět co požadujete je: extensions.joomla.org/extensions/extensi...ified-ads/adsmanager

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

Powered by Fórum