Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Joomleague pro Joomla 3.x.x

09. kvě 2015 08:48 #121751
joomleague pro J3.x.x od Luděk Pechanec
Pokročilý uživatel
Dobrý den,

mám dotaz, jestli někdo neví, zda by mohla být nějaká aktualizace pro komponentu "Joomleague" (aby fungovala pod J3.x.x). Stávající verze je pro J2.5.x.

Potřebuji se stránkami přejít na J3.4.x a rád bych použil komponentu pro správu fotbalových soutěží. V Joomleague mám již asi 20 fotbalových soutěží a nerad bych o ně přišel a zároveň bych je rád měl v novější verzi.

Dal jsem dotaz i na stránky Joomlaleague, ale tam nereagují. Mám pocit, jako kdyby skončili s podporou JL.

Nebo, jestli někdo nevíte o nějaké podobné komponentě, která by i uměla importovat data z JL. Mockrát Vám děkuji

26. kvě 2016 10:07 #127078
Odpověď od Bong
Moderátor
Možná vás potěší informace, že Joomleague pro Joomla 3 existuje. Stahovat lze na gitlab.com/joomleague/joomleague/tree/3.0.0/
První nástřel češtiny je na www.bongovo.cz/ke-stazeni/category/1-joomleague

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

03. čvn 2016 18:35 #127156
Odpověď od klucon
Pokročilý uživatel
Ahoj Bongu, trošku jsem otestoval tvojí češtinu. JoomLeague 3 používám od samého začátku, co se to lehce rozběhlo. Nepřeložené fráze:
COM_JOOMLEAGUE_D_MENU_EVENTTYPES = Události
COM_JOOMLEAGUE_ADMIN_EVENTTYPES_STANDARD_NAME_OF_EVENT = Název
COM_JOOMLEAGUE_ADMIN_EVENTTYPES_TRANSLATION = Překlad
COM_JOOMLEAGUE_ADMIN_EVENTTYPES_ICON = Ikona
COM_JOOMLEAGUE_ADMIN_EVENTTYPES_SPORTSTYPE = Typ sportu

Tak jsem to letmo proletěl v adminu a jinak to vypadá dobře.

Takže díky =) Máš přeložené fráze, které nejsou ani na transifexu.

klucon

06. čvn 2016 01:00 #127168
Odpověď od Bong
Moderátor
Díky za tipy. Těch chybějících řetězců bude nakonec více, ale nemám teď možnost to moc testovat a pitvat. Nicméně jsem prošel a upravil kompletně všechny překlady. Teď by se mělo opravdu jen doplňovat něco málo... Ke stažení je nová verze.

Jinak překlady na Transifex jsou v tomto případě jedno velké zlo. Chybí strašná spousta řetězců a je tam hromada chyb. S autorem není řeč :sick: a neustále tyto překlady vkládá do instalačního balíčku (i pro aktualizace). Nezbývá než po každé instalaci přehrát i češtinu :(

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

06. čvn 2016 04:38 #127169
Odpověď od klucon
Pokročilý uživatel
Co se týče autora, tak ten už do toho nějak nefušuje a dělají to pouze nejspíš 3 lidé, co jsem tak pochopil.. Taky jsem jim už psal, proč instalační balíček tahá všechny překlady, místo aby to teda v této fázi natáhlo pouze třeba anglický jazyk a další ať si každý stáhne dle potřeby.. Nepochodil jsem...

Sice je to ve vývoji, ale dá se to použít..

Pro ty, kteří by to chtěli nasadit: stáhněte si to, nainstalujte, ale počítejte s tím, že tam jsou chyby! sám sem si jich pár opravil, zbytek jsem hlásil a čeká to na opravy. Když člověk chce, tak si s tím vyhraje a nervy trošku pocukají :D rozhodně to nedělejte na ostrém nasazení, ale někde bokem... Nejednou to smažete a začnete znovu..

klucon

Powered by Fórum