Přihlásit se

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 bezpečnostní vydání (29 lis 2023)

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 je nyní k dispozici. Jedná se o bezpečnostní vydání pro Joomla 4.x. a 5.x.

Zobrazení modulu

15. dub 2015 06:44 #121363
Zobrazení modulu od Lukáš Čermák
Začátečník
Ahoj všem,

mám problém při zobrazování modulu. Respektive nezobrazování. Mám 3-4 moduly, které mám nastavené tak, aby se zobrazovali pouze na úvodní stránce. Vše funguje dobře při zobrazování klasických článků. Pokud však najedu například produk z eshopu nebo nákupní košík moduly se opět zobrazí.

Můžete mi někdo poradit proč a co s tím?

Díky moc a s pozdravem,
Čermy.

17. dub 2015 08:06 #121423
Odpověď od Bong
Moderátor
Něco někde máte špatně nastaveno, ale více vám nikdo neřekne, pod ruce vám nikdo nevidí. Můžete mít špatně nastavení přiřazení k položkám menu, nebo třeba pro košík a produkty položky menu nemáte a Joomla tedy neví co s tím...

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.
Poděkovali: Lukáš Čermák

22. dub 2015 13:24 #121557
Odpověď od Lukáš Čermák
Začátečník
Vůbec jsem nepochopil. Vyzkoušel jsem snad vše ale nemůžu na to přijít.
Mám vytvořenou položku nabídky s aliasem kosik. Dále mám modul nákupního košíku od virtuemartu.

Když vezmu modul, ve kterém mám slideshow a nastavím zobrazení pouze na vybrané stránce a to hlavní stránce, tak se modul zobrazuje pouze na úvodní stránce, ale v případě, že udělám něco v košíku a košík se aktualizuje nebo jdu do košíku přes odkaz modulu nákupního košíku tak je url: domena.cz/card.

žádné nastavení ohledně košíku či virtuemartu jsem nikde neobjevil. Takže netuším jak změnit tuto url nebo kde jinde nastavit přiřazení pro moduly ostatní.

to mám vše řešit přes htaccess? a přesměrovávat danou url?

22. dub 2015 13:25 #121558
Odpověď od Lukáš Čermák
Začátečník
Samozřejmě jsem myslel to, že když se dostanu na url domena.cz/card, tak se opět zobrazí modul slide show, jelikož pro tento modul žádná možnost zobrazit/nezobrazit nikde neexistuje.

22. dub 2015 15:35 #121563
Odpověď od zpetr
Zkušený uživatel
vypněte SEO pročistěte paměť, připadně reagujte na Bonga. Podle toho jakou adresu pišete, tak má asi zase pravdu ;o) ale bez odkazu na web jste jediný kdo to vidí a může vyřešit.

22. dub 2015 15:45 #121565
Odpověď od Linelabcz
Admin
Nepoužívejte jako Frontpage Joomla komponentu Virtuemart. Můžete také použít tzv. skryté menu (hidden menu). Možností je celá řada.
Poděkovali: Lukáš Čermák

Powered by Fórum