Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

HELP !!! Jak dostat zpět com_contact

09. dub 2015 12:02 #121275
Dobrý den.

Prosim surně o pomoc. Omylem jsem si odinstaloval komponentu kontaky v J3.4. a nedaří se mi ji dostat zpět. Nahrání souborů na hosting nepomohlo. Mohl bych to sice doinstalovat ale to mi hlásí že chybí instalační .XML soubor. Už jsem udělal i update všech souborů Joomly.

Moc děkuji za radu jak to udělat. Nebo kde bych našel základní komponentu contact.

09. dub 2015 14:27 #121279
Odpověď od Cony
Moderátor
Jestli jste opravdu nahrál všechny soubory zpět, tak zkuste Správce rozšíření - Pátrání. Mělo by to fungovat.
Poděkovali: Coudy

09. dub 2015 14:42 #121280
Odpověď od Bong
Moderátor
Nebo nainstalujte instalacni balicek vasi Joomly jako kterekoli jine rozsireni a nasledne spustte Patrani.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.
Poděkovali: Coudy

09. dub 2015 16:23 #121286
Odpověď od Coudy
Uživatel
Tak pátraní pomohlo ale objevil se mi problém se zápisem do DB Píše mi to : viz níže. Vyprázdnil jsem tabulku ale nepomohlo :-(

" Chyba
Uložení se nepodařilo z důvodu následující chyby Unknown column 'version' in 'field list' SQL=INSERT INTO `pzhlc_contact_details` (`id`,`name`,`alias`,`con_position`,`address`,`suburb`,`state`,`country`,`postcode`,`telephone`,`fax`,`misc`,`image`,`email_to`,`default_con`,`published`,`ordering`,`params`,`user_id`,`catid`,`access`,`mobile`,`webpage`,`sortname1`,`sortname2`,`sortname3`,`language`,`created`,`created_by`,`created_by_alias`,`modified`,`metakey`,`metadesc`,`metadata`,`featured`,`xreference`,`publish_up`,`publish_down`,`version`) VALUES ('0','Dianetické centrum Ostrava','dianetické-centrum-ostrava','','','','','','','','','','','','0','1','1','{\"show_contact_category\":\"\",\"show_contact_list\":\"\",\"presentation_style\":\"\",\"show_tags\":\"\",\"show_name\":\"\",\"show_position\":\"\",\"show_email\":\"\",\"show_street_address\":\"\",\"show_suburb\":\"\",\"show_state\":\"\",\"show_postcode\":\"\",\"show_country\":\"\",\"show_telephone\":\"\",\"show_mobile\":\"\",\"show_fax\":\"\",\"show_webpage\":\"\",\"show_misc\":\"\",\"show_image\":\"\",\"allow_vcard\":\"\",\"show_articles\":\"\",\"show_profile\":\"\",\"show_links\":\"\",\"linka_name\":\"\",\"linka\":false,\"linkb_name\":\"\",\"linkb\":false,\"linkc_name\":\"\",\"linkc\":false,\"linkd_name\":\"\",\"linkd\":false,\"linke_name\":\"\",\"linke\":false,\"contact_layout\":\"\",\"show_email_form\":\"\",\"show_email_copy\":\"\",\"banned_email\":\"\",\"banned_subject\":\"\",\"banned_text\":\"\",\"validate_session\":\"\",\"custom_reply\":\"\",\"redirect\":\"\"}','0','87','1','+420724561704','','','','','*','2015-04-09 14:20:44','938','','2015-04-09 14:20:44','','','{\"robots\":\"\",\"rights\":\"\"}','0','','0000-00-00 00:00:00','0000-00-00 00:00:00','1') "

09. dub 2015 17:29 #121288
Odpověď od Coudy
Uživatel
Už jsem to opravil. Děkuji
Skvělý to systém :-D

Powered by Fórum