Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Idea Přenesení článků z Joomla 2.5 do Joomla 3.x

26. bře 2015 09:32 #121116
Zdravím všechny,
chtěl bych se zeptat, na nejjednodušší způsob (kromě pracného ctrl+c, ctrl+v, jedná se o cca 4000 článků) překopírování článků z Joomla 2.5 na nejnovější Joomla 3.x.

Dostal jsem se do situace, kdy po napadení Joomly nějakým druhem viru/malwaru a následném "vyléčení" není web schopný se sám Upgradovat na novou Joomlu 3. Prostě po Upgradu bílá stránka, hotovo konec. Takže musím zůstat na 2.5. Ovšem po vyléčení Joomla trpí problémy jako problémovým Loginem (sem tam prostě nefunguje), výpadky, nefunkční ReCaptchou a sem tam problémy s instalací rozšíření... I když prostě mám Joomlu na poslední možné verzi 2.5 (aktualizovat verze 2.5.x na novější 2.5.x stále šlo bez problému) prostě automatická, manuální aktualizace na v3 nejde. Dnes naposledy ještě zkusím po nastavení v Globálním nastavení MySQL na MySQLli jestli to nepůjde.

Pokud ne, potřebuji tedy nějaké nejrozumnější a nejméně bolestivé překopírování článku z 2.5 na 3.x. Jde mi opravdu jen o články, vše ostatní si už v pohodě vytvořím sám (Šablony, moduly, pluginy, kategorie, menu apod.), ale článků mám opravdu hodné. A nejsem zase takový frajer, že bych sám věděl, jak upravit tabulku v MySQL s články, abych ji dal do databáze nové Joomly 3.x...

Děkuji za rady...

26. bře 2015 10:37 #121117
Odpověď od Bong
Moderátor
Tohle jednoduse resi treba J2XML. Za par minut hotovo.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.
Poděkovali: JimmysX

Powered by Fórum