Přihlásit se

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 bezpečnostní vydání (29 lis 2023)

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 je nyní k dispozici. Jedná se o bezpečnostní vydání pro Joomla 4.x. a 5.x.

Jak najít nechtěný titulek

18. led 2015 12:54 #119696
Jak najít nechtěný titulek od Karel
Nováček
Dobrý den všem,

má prosím někdo z vás nějakou rozumnou cestu, jak zjistit kde se nachází ta která určitá část ve front endu? Snažím se například již nějakou dobu odstranit nechtěný titulek (viz. přiložený obrázek) Link: perfectlygroomed.co.uk/testimonials-2/327-greg-cooper ale za živýho boha nemůžu přijít na to, kde se to dá zakázat. Prošel jsem snad úplně všechno ale nic. Jistě na to existuje i nějaká metoda (např. Firebug???) ale přiznám se že i když jsem se na to díval, tak mé znalosti jsou z tohoto pohledu na úrovni chrobáka :P

Moc prosím o tip,

Předem moc děkuji,

Karel
Přílohy:

18. led 2015 15:02 #119698
Odpověď od karel
Zkušený uživatel
Univerzální řešení (kromě doporučení nastudování a pochopení logiky) (imho) není.
V tomto případě zkuste:
www.cmsmind.com/joomla-3-0-tutorial-how-...the-main-menu-title/
www.inmotionhosting.com/support/edu/joom...ge-title-page-header

Znáte-li řešení, sdělte ho - pomůžete ostatním při řešení stejného problému, i případný "rádce" bude vědět, poradil-li správně nebo špatně.

18. led 2015 15:19 #119699
Odpověď od Karel
Nováček
Děkuji za odpověď ale to vše jsem již zkoušel, tedy alespoň myslím. viz obrázek :-(((
Přílohy:

18. led 2015 15:43 - 18. led 2015 15:45 #119700
Odpověď od Bong
Moderátor
Zjevně se jedná o titulek stránky. Ten může zobrazovat dle nastavení různé zdroje (v tomto případě je to titulek položky menu). Ale to nastavení najdete vždy v konkrétní položce menu na záložce Zobrazení stránky.

Jestli se nemýlín, tak váš screen je z Joomla 2.5. Její podpora skončila, použijte Joomla 3x

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

18. led 2015 16:06 #119702
Odpověď od Karel
Nováček
Dobrý den Bongu,

moc děkuji za navedení. Bylo to přesně jak jste říkal, tedy v příslušném menu a záložce Zobrazení stránky, tam jsem to měl povolené a tedy špatně. Ještě jednou moc děkuji :-)))

Jinak s tou verzí 2.5 máte naprostou pravdu, chystám se na to a zatím nasávám všechny možné informace, jak nejlépe přejít na 3x. Přeci jenom je to ostrý web a tak nechci napáchat zbytečné škody.

Přeji hezkou neděli,

Karel

18. led 2015 19:15 #119704
Odpověď od Ernst
Joomla Expert
Akebou si ho nainstalujte na Vaše lokální PC (požijte třeba vertrigo) tam si upgrade vyzkoušejte a když bude vše ok, tak ho zase akebou nahrajte zpět na web (doporučuji předtím obsah webu pomocí ftp smazat)

Powered by Fórum