Přihlásit se

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 bezpečnostní vydání (29 lis 2023)

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 je nyní k dispozici. Jedná se o bezpečnostní vydání pro Joomla 4.x. a 5.x.

Jak změnit popis stránky

01. pro 2014 11:28 #119155
Jak změnit popis stránky od Vítek
Uživatel
Dobrý den, nerad se s tímto trapným dotazem pouštím do fóra, ale ať hledám jak hledám, nemůžu na to přijít...
Prosím vás, jak změním popis stránky? Ten který se zobrazuje pokud někam vkládám odkaz. viz.příloha


Mockrát děkuji
Přílohy:

01. pro 2014 11:50 #119157
Odpověď od Cony
Moderátor
Pokud někam vkládáte odkaz, žádný popis se k němu nevkládá. To co máte v příloze je placená reklama, tedy zadáváte si popis při zadání reklamy. Pokud máte na mysli to co zobrazuje vyhledávač při nalezení Vašich stránek, tak to si obvykle již dnes generuje z obsahu stránek, tedy z textů které jsou na dané stránce zobrazeny. Ovlivnit to můžete (ale nemusíte) vyplněním META popisu v globálním nastavení Joomly, případně u jednotlivých článků.

01. pro 2014 11:57 - 01. pro 2014 11:58 #119159
Odpověď od Vítek
Uživatel
Tak takhle to bohužel není, vím, že jsem to vyplňoval v instalačním formuláři joomly, ale už se k tomu nemůžu dostat. Bylo tam "popis stránek". Meta popis vyplněn mám a stejně to ukazuje to, co jsem vyplnil při instalaci.


navody.c4.cz/img/joomla-3-3-instalace-a-...a/zakladni-nastaveni

Kolonka popis.

01. pro 2014 12:14 #119160
Odpověď od Bong
Moderátor
Tak to je.

Přejděte v administraci na Systém - Globální nastavení, záložka Veřejná část a upravte si Meta Description a Meta Keywords. Tyto si pak můžete upravit ještě pro každou stránku buď přímo v článku nebo položce menu.

Pokud se změny neprojeví hned vyčistěte cache Joomly a prohlížeče. Jestli máte na mysli změny toho co ukazuje vyhledávač, musíte počkat až to znovu naindexuje.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

01. pro 2014 16:22 #119169
Odpověď od Cony
Moderátor
Ještě doplněk - pokud máte vícejazyčné stránky, můžete mít META popis vyplněn u každého jazyku (ve správci jazyků - Obsah)
Poděkovali: Bong

Powered by Fórum