Přihlásit se

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 bezpečnostní vydání (29 lis 2023)

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 je nyní k dispozici. Jedná se o bezpečnostní vydání pro Joomla 4.x. a 5.x.

po aktualizaci joomly se poškodilo menu

16. lis 2014 21:09 #118934
po aktualizaci joomly se poškodilo menu od Marcela Horová
Uživatel
Dobrý den,
aktualizovala jsem joomlu (2× za sebou to chtělo aktualizovat) na současnou platnou. Již si nepamatuji, jestli ta první byla3.0.2 nebo tak nějak.
- měla jsem menu, které bylo horizontální a po kliknutí na položku se barevně podbarvila a po té aktualizaci je pouze svislé textové menu

Co mohu opravit.
děkuji za rady

17. lis 2014 11:36 #118936
Odpověď od Bong
Moderátor
A co to je za šablonu? Nějaká výchozí z Joomly? Nejlépe dát odkaz na stránku s chybou.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.
Poděkovali: Marcela Horová

17. lis 2014 17:21 #118946
Odpověď od Marcela Horová
Uživatel
Děkuji za odpověď
nevím jestli je původní, já web převzala.

Protostar
Další z vesmírných šablon (Solarflare pro 1.0, Milkyway pro 1.5), Protostar je šablonou stránek pro Joomla 3, založenou na Bootstrap od Twitter a je nahrávána jako knihovna Joomla User Interface (JUI).

děkuji za pomáhání

17. lis 2014 17:35 - 17. lis 2014 17:36 #118947
Odpověď od karel
Zkušený uživatel

Nejlépe dát odkaz na stránku s chybou.


nebo pošlete odkaz aspoň soukromou zprávou

Znáte-li řešení, sdělte ho - pomůžete ostatním při řešení stejného problému, i případný "rádce" bude vědět, poradil-li správně nebo špatně.
Poděkovali: Marcela Horová

17. lis 2014 20:48 #118951
Odpověď od Marcela Horová
Uživatel
Vyřešeno,
děkuji.

PS. zprávu od pana Bonga jsem nepochopila, omlouvám se, až napodruhé.

Jak se dá zamknout toto vlákno, aby zde již nepřekáželo? A lidičkové se nezdržovali jeho čtením.

17. lis 2014 21:04 #118952
Odpověď od karel
Zkušený uživatel
Tady se zamykat nemusí - pokud někomu pomůže, ať si počte (pak je dobré napsat řešení) :

"Problém" způsobovala chybějící mezera v definici CSS třídy nabídky, v modulu menu:
(použitá šablona protostar)
Code:
<ul class="nav menu nav-pills">
vs
Code:
<ul class="nav menunav-pills">

Znáte-li řešení, sdělte ho - pomůžete ostatním při řešení stejného problému, i případný "rádce" bude vědět, poradil-li správně nebo špatně.

Powered by Fórum